Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako nehráče tahovek a warhammer neznabocha, mě hra i díky gamesplayi zaujala, což považuju za kvalitně odvedenou práci, chválím.
  • hodne dobrej lets plej, jeden z nejlepších a taky mne nahlodal ke koupi. Nekdy mne vyložene štvaly dotazy čtenaru ktere mi prišli hloupe a samoučelne, jako zeptam se jen abych se neco zeptal
    • Nevidím důvod, proč by se divák nezeptal, když chce něco vědět.
      Někdy by nebylo na škodu, si říct u Vás ve spolku, že tolerance je docela fajn věc :)

      Krom toho mi nepřišlo, že by diváci měli úplně stupidní otázky - spíš naopak sledovali téma a ptali se zrovna ke konkrétní věci
  • Ja nemuzu prekousnout to 3D zpracovani, tahove rpg zalozene na deskovce ..... vhodnejsi zanr pro izometrickou hru snad ani neexistuje.
    Ctenar/divak/posluchac to odprezentoval dobre, skoro mam chut si to zahrat i v tom hloupem 3D.
    • Hele mě se právě líbí že pokud hrajete bez HUDu, vracení a podobně , tak se potřebuješ rozhlédnout abys viděl kde kdo je .... stejně jako ležíš hlavou na stole a koukáš skrze baráčky jestli má cenu střílet nebo vůbec můžeš .
  • Ja chci zpatky toho ctenare co se snazil prezit na ostrove...
    • Ten byl ze všech čtenářů asi nejhorší... zajímavý bobe, že mám téměř vždy naprosto opačný názor jako ty. Ta různorodost je krásná. *4* *3*
    • tezko prijde, pokud se jenom snazil, ale nakonec stejne neprezil...
  • Na Mordheim jsem se díval, když vyšel a to nevypadal moc vábně, týpek co to hrál hodně kritizoval, ale tenhle gamesplay byl zábavný a i hra vypadala zábavně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit