Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Caute .. mam problém se spusteni hry po zapnuti hry na steamu se mi ukaze chyba 0xc000007b ..vubec nevim co stim vyzkoušel jsem uz vsechno hru jsem si koupil pred tydnem. Zkousel jsem hodne navodu a vsechno a furt nic a PC bych to melo rozjet takze bych byl moc rad kdyby mi stim nekdo pomohl . Dekuju
  • Zdravím. Založil jsem CZ/SK PUBG DISCORD kam bych rád dostal co nejvíce čechů a slováků, ať se nemusíme nahánět na zahraničních. Pokud rádi hrajete s českými a slovenskými hráči tak neváhejte přijít! https://discord.gg/9H57skA
  • To neni zadna Lada ale Dacia 1300 :-)
  • Hru sleduji jen z hraní druhých.Ale moc mě láká.
  • Fajn vysílání (bohužel jsem viděl jen ze záznamu). Je vidět, že má autor nahráno. Pár informací by chtělo doupřesnit (například záznam hry v Arma 3 Battleroyale obsahuje i pohyb postav a killy - viz například https://leaderboard.battleroyalegames.com/match/1on5e9qwn3 ), ale jinak za mne cajk.
  • Chybí mi tam to chování postav, jako ve filmu Battle Royale.
    A taky by to chtělo pasti. Chápu, je to velká mapa ale dát nad dveře bombu, nebo otrávit energeťák....
    • Předpokládám, že pasti se časem taky objeví. Například tripwire jsou v Arma 3 Battleroyale celkem oblíbené a využívané a na pubg forech si o ně lidi říkají.
  • Jack1947
    DayZ oškubané o všechno zajímavé s větším looem a jediným cílem a to zabít nebo být zabit ( akrádovější akce a rychlejší tempo a postupně se zmenšující herní plocha)

    Neřikám že špatné ale nic moc pro mě mám jiné hry na zastřílení si. + Unreal engine bugy a nejspíše i glitche. Tolik oblíbvené Mikrotransakce samo nesmí chybět ;)
    Hmm nevím... radši dámm občas DayZ hledám se půlhodiny na mapě chcípnu mezitím 20x na vyhladovění nebo žízen a nebo mě trefí zombík a já vykrvácím než se někde nahánět s tím že bych se o život ani moc nebál. To survivaly moc nemusím.. asi tak.
    • No takhle, kdyby s tímhle layoutem vyšlo DAYZ, možná by ho i lidi hráli. Mimochodem playerunkownův první battleroyal mod byl zrovna pro armu 2, kde mimochodem vzniklo i Dayz. Bugy jsou minimální v porovnání právě s dayz ;) . A co se týče střelby, je to zhruba mix arkády (h1z1) a army 3. Není to úplně tak arkádové, spíš taktičtější.
      • Jack1947
        Vždyt já to nepopírám, jen to není survival tedy vzalo to co již bylo dalio inej engine ( vykostily to o ty zajímavé/důležité prvky) a porovnávat (reakce nahoru) se to dá styl je to podobný.

        DayZ má tu výhodu že se nemusí zabít poslední hráč na mapě aby byl konec hry... tohle může omrzet stejně jako DayZ hrát dlouhodobě a každý den bych nemohl. Když obě hry jsou víceméně na tom podobně i když PUBS má nějaský ten cíl...
      • žádný mimochodem vzniklo DayZ. Původně byl Battleroyale dělaný jako herní režim právě pro DayZ mod v Arma 2.
    • Porovnáváš hrušky se švestkama.

      Říct "hra je jako DayZ oškubané o všechno zajímavé s jediným cílem" je dost scestné. DayZ má silný krátkodobý cíl (nevyhladovět/najít slušný gear/atd), ale postrádá ten dlouhodobý. I proto jsem DayZ přestal hrát, nebylo za čím se hnát a po základním zajištění začala hra nudit.

      PUB G má oproti tomu svižné tempo, téměř neustálý příval adrenalinu a ten nejlepší "dlouhodobý" cíl, zůstat jako jediný přeživší. Je tu i velký potenciál do budoucna na kompetitivní hraní.
      Ale jak říkám, ty hry se nedají moc porovnávat, společné toho mají při odstupu docela málo a každá si najde svůj specifický tábor fanoušků.

      Možná je lepší se příště nevyjadřovat za každou cenu, když "survivaly moc nemusíš".
      • to je jen mistni jack, kterej se skoro ke vsemu tady vyjadruje k necemu, cemu nerozumi nebo moc "nemusi" a jeste takovym zpusobem, ze se to neda cist a casto si rozporuje ve vlastnich prispevcich, ma nejvice minusek, ale porad sem pise a bude psat dal (bohuzel). je to takova smutna neverending story.
  • Co myslite udelat hru jako DayZ, ale z prostredi Stalkera (stridani dne a noci, anomalie, mutanti, sbirani artefaktu, obchodovani, frakce armada, stalkeri, bandite atd)?
    • Diky za napad.. jsem zpatky po asi trech letech ve Stalker online.. a doporucuju :))
    • Jsi zaspal.. Stalker Online byl chvili docela povedenej.. Dneska nevim, jak to s nim je.. byly nejaky problemy kvuli nazvu, hra byla chvili prejmenovana.. Stravil jsem v ni rok a dost me to bavilo
      • Jack1947
        Stalker online?? fakt ????
        • https://www.youtube.com/watch?v=jKb6j8AJ0m8

          chvili to neslo pro CR.. ted to vypada, ze zase jde.. zkousim po letech instalovat :)
        • https://survarium.com/en

          Je to i od tvůrců S.T.A.L.K.E.R.a ale je to nedodelany jeste
          • Jack1947
            Tak to děkuji nechci tohle pvp at sdi nechají, není dodělané po asi kolika 3letech ? polní tráva leda ani Escape from tarkow nevěřím moc...
    • Cože ? To vše jako u DayZ chybí ? Tak o čem to pak jako je ? A co Dying Light ? Co tomu chybí ??? https://youtu.be/CWX6DbAMTR4
      • V dayZ jsou artefakty a anomalie? A v dying light mas jeden zivot a kdyz zemres prijdes o vybaveni a je to z prostredi stalkera? Nechapu smysl tveho prispevku
    • ravux
      jj, muzes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit