Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za recenzi, rozhodla o tom, že si hru koupím. Mám jen mám malou poznámku, Cthulhu je ten, ne to :)
    • Pardon, vlítlo mi tam 2x mám.
  • Cthullu parody retro RPG, jo to vím, to si můžu přečísti i ve superstručným popisu na Steamu, recenze by měla být poněkud konkrétnější.
  • Jdu to koupit, ja tyhle veci docela muzu ;-)
  • Nepochopim vela veci, ak som nehral hry, s ktorymi su postavy spojene? Pozrel som par obrazkov a tie dialogy ma nadchli.
    • M.Habarta
      Je to tak, spousta narážek tě bohužel mine, nicméně dialogy jsou často dost vtipné i bez větších souvislostí s tématem. ;)
  • ja dekuj , ze tady ta recenze je
    • skaven123
      to boli casy :))
  • Tak tejto hry sa nedotknem ani nasadou od metly, uz len z ucty k H.P.L.
    • ...ta ovšem tvůrcům nechybí; naopak. Je vidět, že Mythos mají hodně rádi, že HPL (i následovatele) mají načteného. Ostatně také většina humoru nevychází z nějakých laciných fórků, ale spíše je pochopitelná pouze pro znalce předloh (případně Arkham Horror apod.).
      • nj ale pre mna je to rovnako prirodzene ako keby z Draculu spravili plazovaho povalaca alebo z Votrelca pracovnika charitativnej organizacie
        • Když je parodie udělaná s úctou a stylem, původní dílo jedině obohatí.. přečetl jsem všechno, co bylo od H.P.L. přeloženo do češtiny a Call of Cthulhu - DCoTE dohrál třikrát. A tohle je podle mě hra hodná postavit se vedle toho všeho. S úplně jiným přístupem, ale naprosto "v rámci" původní tvorby. Inteligentní narážky, vtipy a hratelnost tam jsou, není důvod tu hru diskreditovat jen pro základní humornou premisu (přičemž Cthulhu po celou dobu páchání dobra zůstává zlý dobyvatel světů a dává to najevo, takže to vlastně taky není úplně přesná výtka).

          Old man: "Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn..!!"
          Cthulhu: "I am not sleeping anymore."

          Priceless.. :)
  • Zopar odstavcov plnych balastu. Keby tu neboli, tak by sa nic nestalo.
    • kostejnesmrtelny
      Ty kdybys tu nebyl, tak by se taky nic nestalo...
      • Ja sa ale netvarim ako clanok na serioznej stranke
        • Ne, ty jenom máš nick podle jednoho z mytologických bohů...
        • Stáviť sa že som článok... ...to by bola zaújmavá psychická porucha , zaújmalo vy ma ako by sa volala *7*
  • Tak jsem si zase jednou přečetl recenzi a netuším jaká ta hra vlastně je. :O
    • MrSanta
      Zkus si rozkliknout obrázky. Když to nepochopíš ani pak, tak buď v klidu - ta hra není pro tebe *3*
    • Ale ne, opravdu, to je velmi výstižný popis. Pokud znáš takový typ her a prohlédneš obrázky, tak by neměl být problém udělat si o ní dobrou představu.
      • Nějaký vysvětlující odstavec, nebo odkaz, který by vysvětlil princip těchto oldschoolovek tam být mohl. Většině mladších hráčů tyhle obrázky moc neřeknou....
        • Pro ně ta hra ale není určená, obávám se.
    • Black_Hand
      parodie/pocta JRPG? co potrebujes vic?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit