zavřít
...

Čtveřice hráčů Overwatch se v Uprising eventu postaví hordě Omniců

Pokud jste čekali nějaký velikonoční event v Overwatch, čekali jste marně. Ten aktuální jménem Uprising nemá co dělat s žádným reálným svátkem či událostí. Namísto hledání vajíček se podíváte do budoucí minulosti. Konkrétně do období mezi Omnic Crisis a aktuální dějovou linkou. Uprising vás zavede do...
 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Ten mod je parádní... o dost lepší než Halloweenský Junkenstein revenge. Akorát zase trpí jako každý hráči... alespon v tooom... vyšíí obtížnosti v All heroes.
  16.4.2017

  reagovat

 • Duke (anonym)
  3 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Jsem jediný kdo vidí TF2: Mann vs Machine kopii??
  14.4.2017

  reagovat

 • Bob (anonym)
  1 souhlasí, 9 nesouhlasí
  škoda že blizzard neprišel s modelem pvp jako jsou ve wowku battlegroundy: 10 vs 10, nebo i 20 vs 20 na velikých mapách a místo toho zvolil arénovu strílečku.
  12.4.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.221.73.186.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.