Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    "Už" je myšleno asi tak 4 roky.

    EDIT: reakce na jlk
  • TheGGG
    WTF nejsem moc znalec alienů, ale to na obrázku už ani jak alien nevypadá.
  • jindra.veliky
    tragedie, thx god ze to nevyslo *5*
  • Obligátní pip pip pip nechybí. :) Jen nevím, jak dlouho by mě bavilo kosit alieny.
  • obsidian už ne...jejich kotor 2 byl hroznej
    • smejki
      technicky? To proto, že že vyšel o rok dřív než měl.
      • Přesně. Dřív než měl, oseknutý o celou planetu a spoustu dalších věcí. Tohle krok od LucasArts jsem nikdy nepochopil, obzvlášť když na hře pracovalo jedno z nejtalentovanějších studií dneška *7*
        • smejki
          On to Urquhart někde popisoval. Oni se domluvili na prodloužení vývoje, aniž by se to ihned zaneslo do smlouvy. Tu pak ze záhadnýho důvodu jakejsi šimel nechtěl/nemohl změnit. Takže pak poslední půlrok za masivního pukání hlav jen řezali a řezali a řešili ty nejhorší bugy.
          • Viktor_H
            Hošové, doporučuju nejnovější community patch, odemkly se a zprovoznily na poslední chvíli vyškrtnutý lokace (droid factory), dodělalo spousta dialogů (včetně voice-overu) a hlavně se tochu poštelovaly mechaniky (ale furt je to hrozně lehký a nevyvážený).
    • victor
      Obsidian nebo Gearbox ? .... a tu horší variantu už známe :(
      • obsidian...nemluvim ted o alienovi, a podle mě gearbox taky za moc nestojí obsidian i gearbox jsou až moc přecenovaný studia
  • maros.goc
    chvalabohu že to nevyšlo
    • GlaDOS
      Možná to pro tebe bude překvapení, ale každá nedodělaná hra vypadá... nedodělaně.
  • SixThe9th
    No zrovna jsem mel na FB rozhovor s Feargusem (CEO Obsidianu) a pochopitelne se dozvedel,ze pravy duvod proc tato hra byla zastavena se pravdepodobne nikdo nikdy nedovi.
    • ucho
      na poslední chvíli nedostali licenci od 20th Century Fox? nebo jim to 20th Century Fox zatrhli jako nevhodnou nebo nedostatečně kvalitní vetřelčí hru? hra byla prakticky hotová, takže ten důvod může být poměrně zajímavý, proč spláchnout do záchodu peníze za vývoj... a očividně tomu někdo musel dát stopku...
  • jindra.veliky
    "Jako Skyrim s vetřelci" IGN

    (Jen ochutnavka reklamní kampaně a narážka na reklamu na FC3)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit