Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SixThe9th
    No zrovna jsem mel na FB rozhovor s Feargusem (CEO Obsidianu) a pochopitelne se dozvedel,ze pravy duvod proc tato hra byla zastavena se pravdepodobne nikdo nikdy nedovi.
    • ucho
      na poslední chvíli nedostali licenci od 20th Century Fox? nebo jim to 20th Century Fox zatrhli jako nevhodnou nebo nedostatečně kvalitní vetřelčí hru? hra byla prakticky hotová, takže ten důvod může být poměrně zajímavý, proč spláchnout do záchodu peníze za vývoj... a očividně tomu někdo musel dát stopku...
  • Viktor_H
    "Už" je myšleno asi tak 4 roky.

    EDIT: reakce na jlk
  • Strašně moc mi to připomíná starý KOTOR, a kdyby to bylo W8, hned bych si to koupil, přepadla mě strašná nostalgie už jenom při pohledu na to zpracování atd. - prostě KRÁSA
  • jindra.veliky
    "Jako Skyrim s vetřelci" IGN

    (Jen ochutnavka reklamní kampaně a narážka na reklamu na FC3)
  • maros.goc
    chvalabohu že to nevyšlo
    • GlaDOS
      Možná to pro tebe bude překvapení, ale každá nedodělaná hra vypadá... nedodělaně.
  • Obligátní pip pip pip nechybí. :) Jen nevím, jak dlouho by mě bavilo kosit alieny.
  • jindra.veliky
    tragedie, thx god ze to nevyslo *5*
  • TheGGG
    WTF nejsem moc znalec alienů, ale to na obrázku už ani jak alien nevypadá.
  • MidnighT91
    Mě z toho všeho zajímá jedna věc, jak sakra vzniknul ten superalien na obrázku, to se jako Facehugger přicucnul na chobot slonovy co si to před tím rozdal s hrochem ???
    • Myslim že to vypadá jako kdyby se Facehugger přicucnul na Stegosaura *1*
  • BoB.2
    Kurv* škoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit