Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemas zac Serzo, dekuju za prijemnou konverzaci, hodne prijemne stravenych casu u dobrych, her preje Danny07 ps: life is strange bych oznacil jako divokou kartu tohoto roku ne jako hru roku:-) mej se
  • Podivej pokud si hral batmana, na pc tak je to sit:-) plno bagu atd.... Ale na ps4 bez chyb;-) to za prve, za druhe chces definovat jaci sou hraci ok?. Je prvni hruh to sou hraci amateri, kteri hry hrajou nevytvari a nezivi se tim hrajou pro rados ok. Druhy druh hracu je ze sou profici a zivi se tim, tudiz musi trenovat. Od rana do vecera, patril sem mezi druhy druh;-) a sere mne jedna vec Serzo, lidi co nechapou kolik prace je takou hru udelat, a krytyzujou chapes?!!
    • Ne, Batmana jsem na PC díkybohu nehrál. Vyhnul jsem se tomu jako kulce...

      Definice hráčů koukám tak jak jsem plus mínus očekával, a je vlastně stejná jako u normálních sportů. Je dobré vědět, že přeci jen platí stejná míra. Díky.

      A co se týče lidí co nechápou a kritizujou - musím souhlasit. Sám jsem sice neprogramoval nic náročného, ale mnoho lidí ani netuší, jak náročné to může být. A mnoho jich kritizuje, jen tak pro radost.
  • Serza, neni co bych dodal, pěkně řečeno:-) jen tak mezi nama, tvrdit o hre ,life is strange ze je hrou, roku kdyz tu mame wirchera3, batmana arkham night, a jeste je prednama dalsi polovina roku, je infantilni. Ale dobre kazdy sme nejaci, ne? Amatersti hraci:-D
    • Zaklínače jsem zatím neměl tu čest hrát, ale Batman prý stojí za starou belu - ačkoliv tento pohled může ovlivňovat má platforma. Nicméně, podle mě si LiS GOTY zaslouží. Nicméně, jakožto věc názoru, možná bychom mohli porovnat podmínky, které na hru každý klademe? Jsem si jistý, že tam někde bude rozdíl.

      Taktéž jsi neodpověděl na mé předchozí dotazy...
  • Hm take kecy hra roku, takova sitka hra onicem, bude hrou roku, hm zaklinac je co vzduch? Trapna diskuze amaterskych hracu!!!!:-D
    • No nebyla by to nádherná legrace, kdyby Inkvizice GOTY dostala (mimochodem, s tím nic nenaděláme, DA:I je GOTY 2014) a Zaklínač leda kulový s přehazovačkou...?

      A jen tak čistě ze zvědavosti - jaká že je prosím tě definice "amatérského" hráče? A jaké jsou tedy další druhy hráčů - a samozřejmě, jak se definují? Musím přiznat, že tato konkrétní znalost se mi zatím vyhýbala. Bylo by zajímavé vědět, jak to vlastně funguje. Přeci jen se za hráče považuji jen většinu života...
  • vonTossis
    Z celé diskuze se line fanouškovské nadšení, žádný větší hate, žádná usoplená kritika. Jsem nadšen a taky se strašně těším. *1*
  • Jooo zase uvidim Max,:-) těšim se na tu epizodu, vic jak na vyplatu:-D. Hra roku;-)
  • Pro mne nejlepsi hra tohoto roku. IHNED!
  • 0011
    Ráno jsem zapnul steam jenom proto abych zjistil, že ještě nevyšla, no nic, mezitím budou trpět démoni v diablu za to že to ještě nevyšlo *1*
  • MidnighT91
    Takhle napjatej co bude s herníma postavama dál, jsem ještě nebyl...
    • Sr_Lobo
      A proto si počkám až to bude všechno venku abych to moch hrát postupně.
      • vonTossis
        A taky by ses moch učit češtinu.
        • Sr_Lobo
          Ty si nejakej Chimuv kamos vit?:) Tak si di radsi cist noviny, nebo odborny publikace a hledat chyby, protoze procitat se touhle nekorektni spinou musi bejt peklo;)
  • Tahle hra je mi stále víc sympatická. V porovnání s Dreamfall Chapters je vidět, že autoři měli jasný plán a kapitoly přicházejí pravidelně a hlavně bez zásadních chyb (co vím). Chapters je pro mě v mnoha ohledech zklamáním. Prostředí je sterilní, spousta chyb a vždy když načnou něco zajímavého, nebo se v ději vyskytne chytlavá postava, jedná se spíš o náznak a hned se vše zase pohřbí.

    Poslední kapitola (3.) je hodně špatná. Jak po příběhové a technické stránce (noční mise ve 3. kapitole jsou například na sluneční brýle, protože odlesky zdí !!! jsou tak přesvícené, že jsem musel pomalu mhouřit oči a koukat jinam - ve 2. kapitole je vše OK.. hm), tak po designu herního prostředí. Kromě zajímavého průchodu kanály (kde závěr je sice vtipný, ale řešení na úrovni 10 letého dítěte) se jedná o bloumání prázdnými místy. O optimalizaci ani nemluvě. Unity je sice obecně sra*ka, ale těch nedodělků je poměrně dost. Jestli je LiS také na Unity, tak klobou dolů za to, co z něj dokázali vyždímat.
    • Fremencz
      Jó co se týká Chapters musím souhlasit sice mi přišlo že 3.epizoda je konečně řádně optimalizovaná a ty odlesky jsem nezaznamenal ,ale i tak co v ní předvedli je výsměch dějově se to nikam neposunulo snad až na závěr ,který je tam násilně ukončen až to není hezký. *10*
      • Já mám poměrně slabý počítač a 3. epizoda mi běžela asi nejhůř (na to, že v ní není skoro co vykreslovat...), ale tím nevyvracím, že tobě to běžělo hezky. Asi jak komu.

        Nicméně už jim zbývají jen dvě epizody, aby nějak zajímavě oživili April. A jestli babka vypravěčka z původního TLJ je Zoe, tak to potěš koště.
    • chapters je bida, cekam na uzavreni pribehu a vysvetleni otazek 16 let a PORAD NIC, 3 kapitoly z 5 uz jsou fuc a dozvedel jsem se leda prd a nevypada to, ze by chteli na neco odpovidat, hru jsem koupil za plnou palbu abych je podporil, ale penez docela lituju, zklamani...
      Unity je proste sh1t, ten engine vymejslel kokod, hlavne ze to funguje na vsech platformach, ale na vsech nanic...
      life is strange jede na unreal enginu 3, ten je nekolikanasobne lepsi, nez podelany rozbity unity

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit