Přejít na výpis diskuzí

Čtvrtá epizoda zavede Hitmana na pracovní cestu do luxusního hotelu v Thajsku

6.8.2016 11:36
Adam Homola 5 příspěvků

Hitman má zatím za sebu tři epizody a rozhodně neřekl poslední slovo. Ve svém zabijáckém tažení bude pokračovat 16. srpna, kdy vyjde čtvrtá epizoda, která Agenta 47 zavede do Thajska, konkrétně do Bangkoku. Tam bude vaším cílem frontman populární indie kapely The Class jménem Jordan Cross. A abyste...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    a proto nečumím na let´s playe, lidi maj hry hrát, né se na ně čumět, hlavně je to sandbox, né koridorovka
  • Jack1947
    Kriste a z Hitmana se stal hopík? *11* fuuůůj.
  • Ristoro
    No třeba mně osobně přijde, že tahle hra je na dívání dost nudná. Měl by sis to zahrát, abys pochopil, v čem má ta hra své kouzlo. U málokteré hry mám takový pocit satisfakce, jako když v Hitmanovi odpravím cíl bez odhalení.
  • Ta hra vypadá fakt pěkně, hlavně ta Sapienza, ale mně jaksi stačí ten hodinový gameplay od Honzy a nemám potřebu to kupovat.
  • Ristoro
    Já se těším. Doufám, že trumfnou Sapienzu, to je momentálně, podle mého názoru, nejlepší lokace v celé Hitman sérii. Jak jsem byl ze začátku proti tomu, tak epizodický formát vydávání zatím přináší ovoce. Elusive targety jsou super věc, bonusové summer epizody byly milé překvapení a překvapivě není jen jeden způsob, jak cíle odpravit. A co se týče všech 3 hlavních epizod, parádně jsem se vyřádil. Momentálně tam mám nějakých 72 hodin a nepřijde mi, že bych cíl zabil 2x stejným způsobem. Trošku doladit detaily, vylepšit AI a byla by to perfektní hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit