Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Update - čtvrtou serii sem si celkem užil. Ani sem to nečekal :D. Není nad nízká očekávání.

  • rudysakal

    Souhlasím s každou chválou která tady zazněla. První hru jsem hrál a musím říct, že se to povedlo jedna báseň, bradu jsem měl spadlou až na zem 😀

    Takovýto seriál patří do animované síně slávy!

    Ještě bych rád doporučil jeden seriál ¨Dororo¨ taky o démonech, originální, s hezkou výtvarnou stránkou, mistickou atmosférou

    PS: pokud si to spletete s ¨Dorohedoro¨ nic se nestane oba seriály se řadí mezi best of best 😉

  • SalemCZ

    taky jsem dlouho přemýšlel o čem byla třetí série nakonec jsem si vzpomněl že tam byl ten Kostel a Sourozenci v sídle

  • A možná i kdo na to kouká :). Mě se nadšení po první serii nějak vytratilo, třetí si už ani pořádně nevybavim, o čem byla. Ale, nejsem znalec přelohy, takže si za to nejspíš můžu sám :).

  • rohlos

    Vždycky jde jen o to kdo to uchopí a jak se k tomu postaví. Takže i z jednoduchý hry s relativně jednoduchým obsahem může vzniknout skvělá adaptace, když se tomu dá ještě něco navíc.

    Tady se to povedlo mimořádně. Včera večer jsem taky dokoukal do úplnýho konce a všechny palce nahoru.

    Nekompromisní masomlejn.😀

  • Morraw

    Čtvrtá série se povedla. Vlastně celá série je skvělá. Postavy, dabing, hudba, příběh. Hodně mě to bavilo.

    Asi to není výtka ale Trevor a hlavně Sypha byli v poslední sérii už hodně OP :D Hlavně poslední boss fight.

    S tím souvisí, že už se počítalo s poslední séríí a tak se musely uzavřít rychle všechny dějově linky. Ale jinak 10/10

    Ještě doporučím od stejného studia Blood of Zeus.

  • Bublavak

    Podepisuju. Když jsem slyšel doporučení ve FC, tak se mi nechtělo věřit, že by ze skákačky mohl vzniknout dobrej seriál. Opak je pravdou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit