Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co mi přijde velmi úsměvné je to, jak Lara 70% času v té ukázce hrozně mrzne a přitom
    tam běhá pořád s rozepnutou bundou. To je ale slepice :)
  • Tak je to jen hra. Na druhou stranu z jehličí jde oheň udělat velmi dobře.
    Jinak další blbost je to s tím medvědem. Schová se za šutr a medvěd o ní neví :))
    Přitom je od něj pár metrů a ještě po větru, takže by jí hned ucítil.
    Ale hra která by si hrála na 100% realismus, by pak nemusela být zábavná.
  • RodneY55
    Resit tohle ve hre, kde jsou obzivli samurajove a davna bohyne slunce je trochu zcestny.
  • Pravda, za dramatické hudby se měl objevit titulek "Rise of the Tomb Raider", potom scéna se smeknutím cepínu a zahučení hlavní hrdinky rovnou do hluboké sněžné řitě. Záběr na černého kolegu, který čumí, ale spadne taky. Dramatická balada a titulky, konec, děkujeme za zahrátí. Vkustku, výborná a hlavně atmosfericky reálná a logická hra.
  • Už vidím ako niekto by dokázal zapáliť oheň z vlhkého dreva a ešte v takej fujavici. inak môže to byť zábava, aj grafika je pekná, ale toľko somarín v takom krátkom videu uberá na atmosfére.
  • Spolu s novou DOOM hrou asi najzaujímavejšia hra tohtoročnej E3 , samozrejme Horizon ani Unravel nevyzerajú špatne.
  • Cutscéna čas 6:15 - všimněte si velmi dobře toho velkého stromu v pozadí.
    Cutscéna čas 6:35 - WTF?
  • MalyZeli
    Moc se tesim, 1cka byla cupr.
  • Jack1947
    Fakt? *8* top bych byl rád ostatně byl to jejich záměr ne to vydat na oba xboxy. Když tak ale oficiální info nebo aspon nějaké at nevaříme z vody.
  • Po necelých 15ti minutách víš, jak bude vypadat celá hra? Smekám před tebou *3*
  • vypadá to hrozně *12*
  • BoB.2
    Nechce si třeba zapnout tu bundu až ke krku když je jí toková kosa, strach z modní policie mít snad nemusí. *5*
  • Je fajn, že ty tu "hovadinu" hrát nebudeš, velmi se mi ulevilo!!! Ale já si ji v listopadu teda rohodně s chutí zahraju velmi rád za tebe a litovat se u toho rozhodně nebudu....
  • Děkuji, už jsem se bál, že ji odpískali.
  • RodneY55
    4. kvartal 2015
  • Verze na Xbox 360 vyjde kdy?
  • Inquisitor
    Nevim jak by rozdělala oheň z takových špalků :D. Ale po grafický stránce to vypadá náramně, to se musí uznat.
  • každý bulik kterého pomocí luku a improvizace smázla měl střelnou zbraň ale ona pak jde na medvěda z lukem. jenom mě připadá že to nedává smysl? To všichni ty svý kvéry ve smrtelné křeči zalehli a Lara byla tak slabá aby je překulila a aspoň jeden si vzala?!
    Minulý díl se mi líbil ale tohle mi hlava moc nebere. *8*
  • Jack1947
    Počkat a někdo snad tvrdil že tenhle díl tentokrát bude méně lineární? *7*
  • Je to hra. V jedničce taky nedávalo smysl jak byla Lara chudinka v cutscénách ale když jste hráli kosili jste nepřátele jak v moorhuhnech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit