Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Mně to nevadí, já mám Geralta rád. Nakonec je to hlavní postava knih, tak proč ne her? Asi to bude úplně jiná hra, jiná hratelnost a způsob vyprávění příběhu, takže Geralt bude jako nový:)

    • Duptcheck

      Právě protože ho mám rád, tak už bych ho nevytaval. Po trojce bylo řečeno, že příběh Geralta je uzavřen a za me by to tak i zůstat mělo. Za mě, jestli Geralt, tak prequel

      • Klidně to může být i nějaký reboot. Je to celé fiktivní, další Zaklínač nemusí na příběhy 1-3 vůbecn ijak navazovat a ničemu by to nevadilo.

        • Problém je, že říkají tohle: "Další část zaklínačské ságy se bude odehrávat několik let po poslední hře." To nevypadá na prequel ani reboot ani alternativní realitu.

  • Lukyz

    Mno ale z toho textu mi nevyplívá, že bychom měli za Geralta hrát.
    Náhodou myšlenka, že bychom měli nějakýho custom Zaklínače jako byl(a) V v CP77 a Geralt by figuroval jako mentor, co se rozhodl "otevřít" školu nebo ho prostě nějak donutila situace vzít někoho do učení se mi dost zamlouvá. 

  • Je fakt někdo, kdo tohle chtěl? Fakt musejí chudáka Geralta dojit do poslední krvavé kapky? Tak to je vyloženě zklamání.

    • medveddd

      Osobně v tom teda nevidím problém. Neřekl bych, kdyby se třeba ty hry postupně nějak zhoršovaly, ale každý Witcher byl podstatně lepší než ten předchozí, teď si od něj dali pár let pauzu a s novými silami se k tomu vrací.

      A pokud to zase bude o Geraltovi, proč ne. Dobrá postava podle mého snese v pohodě víc než tři díly, aby to ještě nebylo "ždímání" a zajímala mě. V Uncharted 4 mě Nathan Drake neobtěžoval, v Ragnaroku mi Kratos po xté taky nevadil (i když tam došlo k takovému character developmentu, že poslední dva jsou skoro jiná postava, ale stejně).

      • Ale ty pomíjíš to, že na konci Vína a krve vidíme Geralta, který konečně odložil meče a usadil se na vinici se svou drahou polovičkou. Byl to moc, moc parádní konec, teda za předpokladu, že ho CDPR zase nevytáhnou někam do boje.

        Vůbec by mi nevadilo nějaké cameo, jakože se svou postavou navštívíme Geraltovu vinici, on nám dá nějaký quest nebo pár dobrých rad, a půjdeme dál.

        Ale hrát znovu za něj....to teda Poláci hodně propálili. To už skoro ukazuje na nějakou kreativní bezradnost nebo rovnou zoufalství a to není dobře.

        • Spíš si udělali klasickou korporátní analýzu z průzkumu trhu: Co nám vydělá víc, zaklínač Geralt nebo zaklínač Negeralt? My, jakožto v podstatě hardcore fandové trilogie a knížek se můžeme rozčilovat (a nakonec to stejně koupíme), ale asi to opravdu bude tak, že většina potenciálních zákazníků chce návrat Geralta.

          • Na první dobrou to zní věrohodně, ale nebyl bych si úplně jistý, jestli většina chce Geralta. Minimálně západní novináři je za to zpucujou, že tam zase dávají za protagonistu heterosexuálního bělocha, to už je dnes skoro tabu. A i většina normálních lidí podle mě spíš obrátí oči v sloup, že je to promarněná šance přijít s něčím novým a neokoukaným, když prakticky nikdo s návratem Geralta nepočítal, takže by nikdo nebyl zklamaný, kdyby Geralt nebyl.

            • Kdyby to první pociťovali jako problém, tak tam přihodí zerrikánskou bojovnici, za kterou si párkrát zahraješ, a bude klid. To druhé není problém vůbec. Většina lidí hrála jen trojku a ani nečetla knihy. Takže žádné "ach jo, zase Geralt," ale "hurá. zase Geralt." Taky tam bude dost velký rozestup na to, aby tím byli lidi přesyceni jako Asasínem. A že se s ním nepočítalo? To se Sherlockem Holmesem po konfrontaci u Reichenbašských vodopádů taky ne a jaký měl jeho comeback úspěch. Ostatně Geralta taky museli oživit, aby s ním mohli udělat první hru. Vytáhnout ho z vinice bude snazší.

          • Duptcheck

            Negeralt, dobrý.  Díky za jméno postavy do BG3, až se k tomu dostanu.

          • zanek.s

            Tak, tak   

        • medveddd

          Jo, to máš pravdu, ten konec byl super. Tak třeba bude další díl víc komedie a bude to pokračovat podle scénáře z komentáře brmc :)

  • Vždy je naší prioritou jít dále za známé hranice a zkoušet něco nového.


    Ale raději vsadíme na Geralta po stopadesáté.


    Škoda, mladý Vesemir, či Eskel, či úplně od nuly zaklínač (včetně výcviku!) by byl mnohem nápaditější.

    • Duptcheck

      Přesně. Ja chtel hrát za mladého Vesemira. Jeho příběh by mě popravdě zajimal už mnohem více než Geralta. Tam bylo už řečeno vše potřebné.

    • lito

      Jenže ve W3 Eskel toho moc neukázal, takže máš jasně vykoličkované jeho limity, ten nepřipadá v úvahu v rámci jeho schopností. Mladý Vesemir by byl ovšem skvělý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit