Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OSA je osa zla USA - GB
  • ach jo... ono jaksi nebyla válka jen v Evropě... nehledě na to, že USA finančně a materiálně podporovalo USSR od počátku války proti Německu. Na to soudruzi ve východní evropě zapomínají že ano...
  • WW2 vyhráli amíci? Ti se tam jen na konci vesrali a přivlastnili dobytí Berlína , aby to vypadalo jako vždy, ta jejich demonkracie. Hlavní zásluhu má sssr, taky přišli o 26milionů lidí. A to že v podobných hrách není téměř vůbec možnost výběru za kterou stranu hrát (a pokud mám být naivní, že by se tam člověk dozvěděl něco o dějinách) je k smíchu.
  • jo přesně, zato bych taky někoho odstřelil.
  • Už mi je těch bojujících a umírajících Němců a těch co se k nim přidali (pouze vojáků) líto :(
  • KDYSI BYLY ŠŤASTNÉ, PROTOŽE DĚLALY LIDI ŠŤASTNÝMI!!! Já jsem zase velmi nešťastný z těch přeřvaných reklam. Nemůžete je, prosím, alespoň ztišit na úroveň přehrávaného videa? Tohle je na zabití, nebo teda alespoň na AdBlock.
  • jamar28
    "ať už Wehrmacht nebo jiné armády OSA" - To nebyla OSA, to byla prostě jen Osa (jako přímka). OSA je Ochranný svaz autorský. *1*
  • Americká hra, americká kampaň. Nevadí mi to, jen bych chtěl zase slyšet duo Kapitán Price a Macgregor :D Neustále řvaní Lads mi vážně chybí.
  • Samozřejmě.Němci v Rusku šířili pouze mír a lásku,když šli proti iluminátské vládě židobolševikům.A cestou to vzali zkratkou přes Francii a Španělsko.
    Neříkám,že rusové nebo amíci byli dobráci,ale nebýt jich,tak si tu teď takhle hezky nepovídáme.
  • sakra to jo no, na to uz jsem malem zapomel :)
  • Bože to jsou zblitky co zde píšete, je dokázáno, že i Wehrmacht se nemalou mirou podílel na represích vůči civilnímu obyvatelstvu a hlavně ná východní frontě přečtěte si o tom literaturu faktu je toho dost.
  • Paradox je, že Wehrmacht byl naopak i s SS k civilnímu obyvatelstvu přátelský. Neberme teď v úvahu koncentrační tábory a podobné věci. Ale čistě postupování při dobývání. Viz. historické záznamy.

    Paradoxně nejhůř se chovali Sověti stejně tak i rusové, kteří byli naverbováni do SS/Wehrmachtu. Nejčastěji to dělali trestné prapory u němců, bohužel, nouze o vojáky byla jaká byla.

    A k tomu vypalování - Je historicky doloženo, že to byl "paličský rozkaz" ze strany Stalina kdy měli sověti za úkol obléct se do uniforem SS nebo Wehrmachtu a škodit svému obyvatelstvu, aby získali averzi k němcům. To jen tak FYI
  • Je to americká hra,takže to beru a respektuju.Uvítal bych kampaň za SSSR nebo UK,jak tomu bylo v COD2.
  • Ono to chce taky trochu premejslet a ne jen slepe plnit rozkazy jako dobyt svet, vypalit vesnice a zmasakrovat lidi.
  • Musis to brat tak ze to cili hlavne na americke publikum a oni by za finy, rusy nebo UK proste nehrali a neprodavalo by se to tak.
  • Je to hra dělal pro Američany. Ti ví že vyhráli válku a víc je nezajímá, nějaký fakta a přesnosti. Prostě to chcou nandat náckům a to je celé. Nechtěli by hrát za jinou stranu kde budete zabijet američany atd. max dříve se dalo hrát za ty brity a SSSR. Co že je škoda. Nejaky příbehovy drama ze strany němců a Wehramchtu, přeci i oni byli (aspon ve většině) vojáci co poslouchali rozkazy a měli svoje příbehy. Jinak se vrátím k tomu zabijení Američanů. To prostě (pokud to není MP) nemůže za mořem fungovat a prodávat se :D
  • Vypadá to zajímavě, nesoudím to před hraním, ale určitě zkusím open betu. Ale i tak mi docela vadí, že tam není klasicky kampaň za UK nebo SSSR. Nebudu lhát, uvítal bych i druhou stranu barikády, ať už Wehrmacht nebo jiné armády OSA. Nebo klidně Fini proti SSSR. Škoda, že ve hrách se zabývají pouze tímto úsekem 2.světové války.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit