Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

Mně jejich humor přijde prvoplánově krutej a to já nerad. Málokdy se mi od nich něco líbí.

• Derp_1337

Škoda. Doufal jsem, že se objeví něco podobného k South Park. Už jsou to 4 roky, co vyšel The Fractured But Whole, a trošku se nudím.

• Hitsuran

Osobně bych na tuhle recenzi absolutně nebral zřetel.

Na steamu to lidi celkem chválej co se týká humoru a hratelnosti a jedinej důvod proč to má mixed hodnocení je ten, že je to kraťounký za ty prachy.

• triptich

no a ja napríklad váhu tejto recenzii prikladám. a to aj väčšiu ako tým na steame. jednoducho preto, že recenzenta poznám takpovediac "osobne". sledujem ho, poznám jeho názory, preferencie, vkus. to spolu s písaným textom recenzie dáva celkom dobrý obraz o hre.

• Hitsuran

U mě to bude asi trochu bias, protože tohohle recenzenta nemám rád.

• triptich

to je fér postoj. vieš, že ho nemáš rád, takže a) nesleduješ jeho recenzie a nezaujímajú ťa. b) vieš, prečo ho nemáš rád a na základe toho z jeho recenzie vyfiltruješ len to podstatné pre teba.

• Derp_1337

Na tuhle 5/10 recenzi nemá být brán zřetel? A uvědomuješ si, že na tebou zmíněném Steamu to má momentálně hodnocení 58% ? To je skoro stejný verdikt.

Jinak máš pravdu, že nejčastěji se stěžuje na trapně krátkou délku hry. Ale na druhém místě se nejvíce stěžuje na špatný gameplay a ne moc dobré vtipy nebo časté recyklování vtipů. Cituji:

Prepare to hear many, many variations of the same jokes:

1. I'm not going to <touch/talk to/look at> that, because of funny reason XYZ!

2. I <touched/talked to/looked at> that. Isn't it funny how nothing happened?

3. I can't stop touching, talking to, and looking at things! That's so weird and funny and fourth-wall breaking!

4. Coop (player character) is a loser!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit