Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten poslední odstavec není moc dobrý argument :D

    Krasná pas.t...

  • uher

    No však takhle to v CDP právě chtěli 😂

  • Jevo83

    Ja by som sa spytal opacne - a preco nie? :)

  • MishKonn

    Tak jsem rád, že ta hra je konečně opravená. 

    A teď vážně: 

    - Předchozí patch, co přišel s next-gen updatem, a měl ze hry dělat "takovou, jakou ji vývojáři chtěli při vydání" - měl jsem game breaking bug po 30 min který mi nedovolil ve hře pokračovat

    - Tento patch - https://1drv.ms/u/s!AvxGXqh3jqQngZEC1znNFHXiOJ4-sA?e=SZeln9

    Get the fuck out. :D 

  • Derp_1337

    To není moc dobrý argument.

    Kdyby se měly články psát jenom podle toho, jestli se najdou lidi, pro které "to nemá žádnou váhu", tak by se nikdy nic nenapsalo.


    Uvedu příklad: najde se hodně lidí, kteří nehráli CP2077. Tak proč jsou tady články o CP2077, když oni to nehrajou a nic jim to neřekne? Hmm?!!

    A nebo tady byl článek o Rings of Power? Proč tady byl, když se najdou lidi, co se na to nedívají??


    Prostě je to nesmysl, takhle něco řešit. Web si může vydat článek jaký chce a pokud ho nechceš číst, tak ho nečti. Jednoduché.

  • Maxianimal

    Máš nějakej osobní nevyřešenej problém s anime? A jinak to anime přímo ovlivňuje hru, protože updatem tam přidali nějaké věci z anime ;)

  • A jak to přímo ovlivňuje CP2077?

    Proto toho kdo nekouká na anime to nemá žádnou váhu ve spojitosti se hrou...

  • Nerad bych se opakoval....

  • Něco s metrem dělali právě v 1.6 patchi.

  • uher

    Ale jako mod.

  • Veskoslav

    Protože to má více než spojitost přímo se hrou?

  • KronosDeret

    Je to naprostá bomba, když NC znáš, víš přesně kde se odehrávaj všechny scény, všechny zbraně i ware, postavy jsou skvělé, zmar a deprese. Město vždycky vyhraje. 11/10, lifruj to do BD věnečku a na víc se neptej. 

  • Maxianimal

    Vždyť tady běžně recenzují seriály, které nemají žádnou spojitost s hrami (Pán Prstenů apod), tak proč by sakra nemohli recenzovat nebo psát o seriálu, který je podle videohry (která je podle TTRPG)?

  • Nadzemka funguje.

  • K čemu je recenze anime serialu na herním webu?

  • twicer

    Jo to beru, těch her už je na trhu tolik že není problém počkat až to vyjde v "gold" edici, takže pokud mám počkat další rok, abych měl danou hru s ještě více obsahem, rád si počkám.

    Pokud si ji potřebuji nutně zahrát tak si ji koupím rovnou.

    Nemluvě otom, že jsem se nejednou setkal stím, že se jde naproti vydat tu co nejdříve ve své gold podobě, abych pák následující rok koukal na to, jak oznamují další rozšíření, potom co jsem tu hru kompletně vytěžil.

  • unicz

    I já to chápu. Když už investuju čas a pozornost do hry, chci ji dohrát kompletní, ne si za rok znovu vzpomínat na příběh, ovládání, principy...

  • Jevo83

    Ja to celkom chapem - tiez radsej taketo hry hram len raz. Snazim sa totiz prejst ich cele a podla moznosti Platinum a co najviac % trophies/achievementov. Ked uz rozohram nieco ine a vyjde po roku nove dlc, uz si nepamatam ovladanie, pribeh, navaznosti...


  • twicer

    Jakože je dobře, že má hra méně obsahu, protože si ji budeš moci zahrát oto dříve celou? Vskutku zajímavé myšlenkové pochody, to se musí uznat.

  • uher

    Už je tam aspoň přidaný to metro?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit