Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je taky napad, tam by melo byt napsano pro PS5 only, nova narocna hra a na behat na old school PS4 i kdyby Pro to je moc :D

    • Derp_1337

      Jo, teď všichni víme, jak to dopadlo, ale sliby chyby.

      CDP se zavázalo k tomu, že hru vydá i na "staré" konzole. (v době, kdy začal vývoj, to byly konzole relativně "nové")

      • relativne nove mozna, ale urcite slabe uz tenkrat

        predevsim zoufale malo pameti, navic sdilena s gpu

        • No já nevím. V pohodě to utáhlo RDR2, TLoU2.... o to mi přišlo po technické stránce úplně v pohodě i na dnešní dobu.  Takže ten HW byl úplně v pohodě.

          • snad nechces srovnavat liduprazdny svety s cp2077, kde o lidi doslova zakopavas

          • No já vím a srovnávat to s lineární hrou nebo hrou otevřenou s desítkou dřevěných chatek, je blbost.

            • lito

              GTA V? Kde funguje i fyzika, a.i a další věci. Problém je jen v Polácích a jejich neschopnosti.

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Asi máš krátkou pamět, protože jsi zapomněl, že při vydání bylo GTA5 totální bugfest. AI policajtů byla neskutečně trapná, kdy ti policajti nabíhali pod zbraň v řadě za sebou a fyzika si taky občas dělala, co chtěla.

                Ale píše se rok 2021 a za těch 8 let od vydání (2013 konzole, PC 2015) Rockstar dokázal většinu věcí opravit.


                I když musím uznat, že po stránce AI a fyziky byla PC verze mnohem odladěnější než konzolová verze (ale taky vyšla o 2 roky později). Ale zase na druhou stranu se PC hráči potýkali se stupidním Rockstar Social Club, v kterém věčně něco nefungovalo.

              • Reakce na příspěvek:

                To už je o něco lepší, nicméně CP má město i vertikálně a má výrazně lepší grafiku.

  • Udajne ma vyjit update pro PS5 tento rok, takze je i tak dobre se hrou pockat :)


  • LiarForHire1

    Na PS5 doporučuji čekat. Sice to běží 60 fps, ale pořád je to PS4 verze, takže má neduhy v podobě pop-inu textur a další lahůdky.

    • Tak záleží kdy to vyjde. Ono se to hraní na PS5 s hraním na PS4 nevylučuje. Kdo se na hru těší, tak není problém to dohrát teď a pak si dát PS5 verzi s jinýma volbama. Sám mám dohráno dvakrát, vůbec nelituji a PS5 verzi si pak dám s chutí ještě jednou (možná i dvakrát, až budou i datáče)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit