Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    ""nevybavuji si jedinou misi, kde by mě naháněla policie."

    V tom je ale právě ten problém, Mlho!

  • pokud vim zmenit/posunout cas slo jiz temer od zacatku... libovolne, jenom zpatky ne samozrejme

  • medveddd

    Zajímavý! Po Elden Ringu mám v plánu Cyberpunk koupit, tak to schválně zkusim!

  • unicz

    A je to špatně?

  • unicz

    Pokud se konkrétně dle téma DLSS bavíme o kartě nVidia RTX, tak se o výpočet RT starají RT jádra. Tzn. jakýsi "koprocesor" k GPU čipu, který počítá grafiku a který je tedy zatížen dle rozlišení.

    A tedy výkon RT je dán oněmi RT jádry, nikoli utilizací GPU jádra.

  • "A vy zase bijete černochy!" Máš ještě nějaký jiný "validní" argument? 😉

  • medveddd

    Myslel jsem, že renderování scény v nižším rozlišení kartě usnadní práci a zbyde tak víc výkonu na propočet raytracingu (kterého je stejně, jasan, ta komplexita scény se nemění).

    Ale rád se nechám poučit!

  • frank.horigan

    No a emulovaná verze pro PS4PRO  je od "verze pro PS5" jaký rozdíl???

    To je jako bys řekl, že Cyberpunk pro RX570 (PS4pro) je nějak jiná než verze pro RX6700 (PS5)....

    Ta konzole je prostě jen rychlejší verze předešlé konzole :)


    Dnes ty rozdíly nejsou takové jako mezi PS1 a PS2  --- to byly opravdu zcela jiné platformy.  

  • sugyn

    Az na to, ze koridorove Metro a prazdne RDR2 funguje od zacatku dobre a nechybi tomu to, sakra, jak se tomu rika? JO! Dobry pribeh!

    Asi ten byl zbytecny pro next-gen.

  • twicer

    30fps mod je nehratelný, no kdo by to býval řekl.

  • unicz

    Rozlišení nehraje roli. Komplexnost scény a hloubka výpočtu (počet odrazů). Toho je stejně jako v UHD, tak HD🙂

  • iSpirit

    Ne, je to emulovana verze PS4 Pro a odemčené FPS.

  • MichalJ

    Och, jasné, samozrejme tam malo byť RT :)

  • medveddd

    Pokud ti nevadí obětovat třeba trochu rozlišení, výkon na to je :) Radši si dám na fullhd monitoru hru běžící v 720p rekonstruovanou přes DLSS do 1080p se zapnutým raytracingem, než se honit za 4k bez těhlech fičur :)

  • Odkud vůbec pramení ta fixace na benga u týhle hry? Já ji dohrál dvakrát a nevybavuji si jedinou misi, kde by mě naháněla policie.

    Přijde mi to jako hanět Witchera 3, že je to odfláknutá hra na základě chování strážných v Novigradu. Přitom většinu hráčů to ani nenapadlo zkoumat.

  • dworkin

    Dík.

    Čekal bych, že především opraví tyhle věci.

  • ah a já myslel že to je typpo na patch na patch :D , my bad.

  • unicz

    Asi máš na mysli RT, viz můj příspěvek výše.

    Příchod FSR je super, zajímavé, že to redakce minula.

  • unicz

    RTX-IO, RTX GI a nVidia RTX grafické karty jsou jedna věc.

    Další věc je RayTracing (RT) coby způsob práce se světlem.

    Rozdílné věci🙂 Tedy je téma RT. Vůbec bych neřešil, dnes na to není výkon nikde (i renderovací farmy se na tom spotí). Aktuálně je to jen hlasitý marketing nVidie, jako před tím G-Sync nebo PhysicX. Jsme dál🙂

  • michaelfoucault

    Jo, ale jen NPC. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit