Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Az opravi chyby, pripadne to nejaka dobra duse prelozi, tak kupuju... ;)
    • Už řeším s autory, zda mi pošlou texty. Dle množství se pak rozhodnu, zda to přeložím. Ale v tuto chvíli vůbec nic neslibuji. Jen že se na texty podívám.
      • Texty zatím nemám, ale na můj popud se právě opravuje problém, že hra nefunguje na monitorech s rozlišením v poměru 4:3 či 5:4. Plus jsem autorům poslal další nápad, který ale prozradím až zítra po jejich odpovědi.
        • 13_11
          Chválím osobní přístup! Ti kluci musí mít teď fakt bobky, když ten start tak podcenili. Ale doufám, že jim to nakonec klapne a hra bude bezproblémová. I já jsem těm pankáčům poslal pár rad – byla by škoda, kdyby se zazdili takhle na začátku.
  • škoda že mě opravdu nebaví sedět doma pár hodin před PC a číst souvislej text ( dělam to každej den v práci ) tak si za ty prachy radši koupim dvě knížky a budu na tom stejně.
  • janchor
    Aha. Ono už je to venku. A tuna lidí nadává na záplavu překlepů a mizernej parser. Ajaj.
  • Lawliet
    MM připadá to jenom mě jako interaktivní sci-fi četba? To zní prostě dokonale.. čtu hrozně rád ale tohle je geniální.
  • Tak tohle si bookmarknu a koupím až budu mít víc času.
    Vypadá to fakt zajímavě a je to něco jinýho než většina toho co vychází, ať už tří áčkový hry, budgety anebo indie.

    I když - opište kód z obrázku ... už tohle je pro mě taková malá textová adventura LOL.
  • Koupil jsem tu nejdražší verzi. Tvůrce je potřeba podpořit. Sice mě překvapila ještě daň ve výší 20%, ale to je holt americký systém, propagovat ceny bez VAT (DPH).
    • Aha, takže standard bude za 18 dolarů. :D
      No, každopádně dej vědět jaký to je. To mě fakt zajímá.
      Takhle drahou textovku jsem totiž ještě neviděl a asi už ani neuvidím.
      • Začíná to docela dobře a líbí se mi ta grafika okolo. A dobře mě vydrbal příkaz help - hra je prý dodáváná s manuálem, tak ať si ho jdu přečíst. Jinak hra se vypíná příkazem "sayonara" :D. Ale nemám na to dneska moc čas, protože ladíme překlad DLC Leviathan do ME3. Jen jedna věc, co mě naštvala - FUllHD není podporováno a hra běží ořezená černými pruhy po všech stranách.
  • 15 doláčů za textovku, tak tady si někdo věří. *15* Teda za tuhle cenu by to mělo bejt fakt kurevsky propracovaný a dlouhý.
    • Pokud je pro tebe čtení utrpení tak bezpochyby. Pokud člověk zvládne číst, tak to, že je to textovka, nemá zas takovej význam.
  • Cyberpunk TEXT adventure .... hintbook: "Skočit o tyči " ;) ... Jo kde ta doba je .
  • jakubtomsa
    Ani nevadí, že někde před třetí minutou najede Blade Runner (s logem Cypher). *15*
  • A obloha bude zase jednou mít barvu nenaladěné televize... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit