Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už jsme u těch remaku, jsem sérii relativně nepolíben. Momentálně jedu resident 0 a 1 HD(což jsou pokud vím prakticky přesně kopie původní hry). Co ale další dva remaky? Měl bych si zahrát i původní hry ? 

• Derp_1337

Resident Evil 2 je jeden z nejlepších remaků vůbec. Navíc tam určité části změnili a je to tak příběhově mnohem lepší než originál.

• Takže podle toho co tu píšete asi bude stačit se držet remaků.

• Hitsuran

Příběhově jak se to vezme, podle mě to mu ublížil fakt, že tam nebyla žádná komunikace mezi Leonem  a Claire, to samý mezi Adou a Leone kde pak bylo do očí hlavně kvuli tý jedný sceně.

Ale jinak remake  je ve všem ostatním téměř perfektní, i remake 3 mě bavil i když to bylo ve finále zklamání ale na internetu kolujou zvěsti že se chystá directors cut.

• Hitsuran

Aha, já měl zato, že to je potvrzená informace.

• J.V.Stalin

Ať už je to jakkoliv, tak ten remake je otázka času. Čtverka je sakra populární díl a Capcom čichá prachy. Když uvážím, že už na klasické Resident Evily rezignovaly, tak jediný návrat ke klasikám už je poze remakovat do zemdlení a lidi jim to budou žrát. Oni se vlastně těch remaků sami dožadují, což je ještě víc na hlavu 😀

Místo aby někdo dal Capcomu jasně najevo, že chce nějaký klasický díl, ve kterém nebudou žádné fantasmagorie, tak jim hráči naopak neustále řvou, že chtějí další denaturáky (čti remaky)... 😐

• Hitsuran

Tak já bych rád remaky dílů od 5 vejš protože tam je opravdu co vylepšovat.

A nejvíc remake outbreak files 1 a 2 abych si to mohl zahrát na pc a ne na emulatoru na kterym to blbne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit