Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mě vyloženě potěšil Edison Chen, tak se snad borec zase chytne i když je to jenom hra a na tu jeho aféru se snad už zapomomělo. Ostatní ani moc neznám pro mě spíš křoví, hollywood mě osobně nezajímá.
  • Emma stone. *14* Nádherná a talentovaná herečka.
    • nevím jak se nekomu muže líbit, vypada nejak divne.
      • "nějak divně" může připadat člověku, který je zvyklý vidět ty nudné ksichty bez jakýchkoliv rysů, které nám denně nastrkují v reklamách, časopisech apod.

        Mně se třeba Emma Stone moc nelíbí, více se mi líbila Kirsten Dunst (ale pouze v Spidermanovi), ale nepříjde mi, že by vypadala "divně"
      • zamyslel bych se nad svou skutecnou sexualni orientaci v Tvem pripade:)
        • Ale prosimte *1* .Me taky neprijde nic extra,jsou mnohem hezci herecky.Takova Natalie Portman je mnohem hezci. *3*
    • Shaker
      nevim, jak moc je talentovana, ale hezka je... ale ja radsi Lucy Liu ;-p
  • Celý video si říkám, že na tu hru se těším čím dál víc a Watch Dogs vypadá fakt slibně...ano "Watch" *1* Došlo mi to až při tom artworku na konci. Sleeping Dogs mě až tak moc nelákaj, ale třeba to překvapí.
    • nechápu jak si nekdo muze splest watch dogs a sleeping dogs
    • s těmi názvi to prostě podělali, teď si to všichni budou na věky plést
  • jindra.veliky
    vyhozeny penize... *7*
    • lidí jsou slepý ovce a vyhoďit za to peníze jim nedělá problem tak že kdo je slepá ovce palec dolu
  • Přijde mi to spíše jako reklama, než nějaké plus ve hře, dabing dobrý může přece obstarat i člověk méně známý a i tak může mít dobrý hlas, ušetřili by navíc peníze, které můžou nacpat do gameplaye
  • Řekl bych, že ve hrách čím dál tím víc postavy namlouvají nějaké celebrity. Např. Call of Duty Black Ops (Ed Harris, Gary Oldman, Sam Worthington, "Ice Cube"...), nebo Mass Effect (Martin Sheen, Seth Green, Carrie-Anne Moss...).
    • ZvacA
      No, vždy se v herním dabingu angažovaly nějaké celebrity - například GTA typicky nese hodně velkou řadu známých hlasů a tváří již od začátku milénia. Právě třeba původní CoDs byly zase protkaný namluvením od představitelů z Band of brothers. A nebo u nás - určitě nejeden hráč zaregistroval škálu hlasů současně denně se šaškujících lidí na našich obrazovkách - viz. Mafia, HIdden and dangerous nebo Vietcong a jiných. Takže, určitě pro herní průmysl nic převratného. Faktem však zůstává, že tenkrát se z toho nedělalo takový haló a dnes je to více jen laciný poutač.
  • BoB.2
    Emma Stone vrrrrrr.........
    • to som fakt jediný, komu sa nepáči? všade kde sa objaví sú takéto reakcie. som na ryšavky ("zrzky"), ale ona je fakt špatná.
      • Amylee.Anderson
        Když se líbí i mě, tak na ní něco bude :D
        • Nebo bude neco s tebou *1*
          • Amylee.Anderson
            No právě že ne, mě se holky nelíbí a ani se s nima nebavim :D
            • Jazz
              Má pravdu, něco s tebou je...
    • lipkozzi
      Tvoj koment v kombinacii s tvojou profilovkou...
    • Amylee.Anderson
      http://www.youtube.com/watch?v=_qiIDaY6OLk :D
    • Zerathus
      Čeština k ní bohužel nebude dostupná *1*
      • Trol.diskuzni
        LOL... Nechte ho být - vždyť je to jeho vlastenectví vlastně hezké! *14*
        • sr@čko
  • "Pokud vám Tom Wilkinson nic neříká, měli byste se vážně zamyslet nad svým filmovým vzděláním." "Batman Begins, Valkyrii, Mission Impossible: Ghost Protocol, Michaelu Claytonovi"

    Aha. Samé kvalitní cinefilní výkvěty. Jsem rád, že nemám filmové vzdělání.

    *7*
    • No, pokud nepovažuješ Batman Begins, Valkyria a Michael Clayton za kvalitní snímky, tak musíš být jedině...... intelektuál! Všichni zdrhejte.. -.-
      • Tak abych preavdu řekl, tak jsem tak nějak nikdy nepochopil ten poprask kolem Batman Begins a Dark Knight. Podle mě je Batman od Burtona a Batman se vrací lepší. Ale proti gustu...
      • Třeba kouká od rána do večera jedině na filmy od Woodyho Allena. *5*
        • Zrovna ty nemám rád :)
  • TOTO JE SPRÁVA NA HLAVNÚ STRÁNKU:
    17:30 Rozhodnuto! Pokud si budete chtít zahrát Dark Souls: Prepare to Die online, službě Games for Windows Live se nevyhnete.
    • InfidelBro
      Tohle už je tušim týden v popisku hry na steamu *6*
    • 404
      dostali jste se na konec internetu...
      PS: Je to v krátkych správach!
  • Ve mně oproti panu Homolovi naopak po počáteční radosti roste nedůvěra. Uvolněných prvních 45 minut předvedlo přesně to, co jsem nechtěl, a sice hru kde "hráč něco mačká a software si to dělá stejně po svém".

    Navíc jasná diferenciace nepřátel (jedni se musí chytat, jiní se musí spamovat útokem) a zlaté pravidlo "jeden po druhém" v mých očích hru sráží ještě více. A přitom potenciál je neuvěřitelný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit