Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Má pravdu, něco s tebou je...
  • Amylee.Anderson
    No právě že ne, mě se holky nelíbí a ani se s nima nebavim :D
  • Nebo bude neco s tebou *1*
  • Ale prosimte *1* .Me taky neprijde nic extra,jsou mnohem hezci herecky.Takova Natalie Portman je mnohem hezci. *3*
  • "nějak divně" může připadat člověku, který je zvyklý vidět ty nudné ksichty bez jakýchkoliv rysů, které nám denně nastrkují v reklamách, časopisech apod.

    Mně se třeba Emma Stone moc nelíbí, více se mi líbila Kirsten Dunst (ale pouze v Spidermanovi), ale nepříjde mi, že by vypadala "divně"
  • Tak mě vyloženě potěšil Edison Chen, tak se snad borec zase chytne i když je to jenom hra a na tu jeho aféru se snad už zapomomělo. Ostatní ani moc neznám pro mě spíš křoví, hollywood mě osobně nezajímá.
  • zamyslel bych se nad svou skutecnou sexualni orientaci v Tvem pripade:)
  • nevím jak se nekomu muže líbit, vypada nejak divne.
  • nechápu jak si nekdo muze splest watch dogs a sleeping dogs
  • Tak abych preavdu řekl, tak jsem tak nějak nikdy nepochopil ten poprask kolem Batman Begins a Dark Knight. Podle mě je Batman od Burtona a Batman se vrací lepší. Ale proti gustu...
  • Shaker
    nevim, jak moc je talentovana, ale hezka je... ale ja radsi Lucy Liu ;-p
  • lidí jsou slepý ovce a vyhoďit za to peníze jim nedělá problem tak že kdo je slepá ovce palec dolu
  • sr@čko
  • Emma stone. *14* Nádherná a talentovaná herečka.
  • For sure!
  • Ale no tak nedostane pravidelnou dávku mínusů popadne pistoli vyjde na ulici a postřílí deset lidí, mi se tomu snažíme zabránit takže jsem něco jako hrdinové.
  • *1* *1* *1*
    Tak dodle mě jako fandu té knižní serie dostalo
  • s těmi názvi to prostě podělali, teď si to všichni budou na věky plést
  • Amylee.Anderson
    Když se líbí i mě, tak na ní něco bude :D
  • to som fakt jediný, komu sa nepáči? všade kde sa objaví sú takéto reakcie. som na ryšavky ("zrzky"), ale ona je fakt špatná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit