Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejdriv at ten shop hodej vzhledem do roku 2011 ne 2000, a pak kdyz davate nejaky slevy nebo nejaky akce a pisete tady 99,- a tam 299,- vypada to celkem blbe!! Tak alespon temahle detailama muzete zacit. Zakaznik pak vazne nevi jestli si z nej delate (_._) nebo ne.
    • Ta akce skoncila o pulnoci z nedele na pondeli, jak je napsano v clanku. O pulnoci se tedy ceny vratily na puvodni uroven.
      • dobrá v tom případě s cenou máte moji omluvu, nicméně vzhled by dle mého stálo za to upravit, ale nejsem obchodník, ani prodejce, takové věci jsou jen a jen vaše věc. Berte to jen jako poznámku od kolemjdoucího.
  • vietcong2 sem tenkrat recenzoval do GameOnu, to byla snad nejhorsi ceska hra jakou sem kdy hral, tu snad jen jako tacek pod pivo.
    • jojo vietcong 2 je příšerná hra... za tu je i 49,- škoda :D
    • Tak VC2 byl dělanej hlavně na multi a ten byl v celku dobrej na tehdejší dobu....
    • ucho
      se starforce
  • nejzabavnejsi je stejne ta reklama vpravo "Vietkong 2 jen za 499kc"... tj pak smutny, ze si da nekdo praci s akci a zabije to pak reklama 10x vyssi cenou, nez ma byt...
  • MikeJay
    Zdravím, objednával jsem si u vás včera 2x "SW Battlefront 2" a 1x "Dark Messiah of Might and Magic", ale na konci objednávky při potvrzení mi vyskočila chyba a nemám teď možnost ověřit, jestli byla schválena, nebo ne - mail má shodou náhod výpadek a na mobil mi žádné potvrzení nepřišlo (jestli mělo přijít). Je nějaká možnost ověření, jestli byla objednávka vyřízena? Jde mi hlavně o to SW Battlefront 2, po víkendu už nebude v akci... *3* Chtěl jsem napsat dřív, ale téma bylo uzavřeno... *9*
    (objednával jsem bez registrace)
    • Dobry den. Objednavka i pres chybu prosla, hry vam posleme. A omlouvame se za problemy.
      • MikeJay
        Dobrý den, moc děkuji a nic se nestalo *3* Jen pro informaci, objednával jsem přes Operu verze 11.01, jedu na Win7-64b (jestli třeba chybka nevznikla kvůli nekompatibilitě, apod...). Mějte se pěkně.MJ.
    • Udělal bych novou registraci, neplatil zatím, zítra zavolal a poptal se, a pak případně tu druhou objednávku stornoval.
      • Díky moc za tip, ale koukám, že už stejně nejsou skladem... Nechám to náhodě a budu doufat, že objednávka vyšla a když ne, svět se nezboří a koupim to jindy i třeba za plnou cenu *3*
  • to je teda nabídka her... jedna lepší než druhá :D
    • Taky bych si tentokrate nic nevybral :) Nicmene ono to chce sledovat tyhle akce u vetsiny obchodu, pak se tu a tam da nakoupit opravdu za slusnejsi penize nez za ty prestreleny palky co prodava treba xzone. Doted mam radost ze Stalkera: CoP z gameexpressu za 199 Kc, pekne jsem si tam zasel, zadny kilo postovny, takhle se mi to libi :)
  • Zdravim, měl bych otázečku. Plánujete do budoucna taky nějaké víkendové akce s hrama, ale na XBOX? Díky za odpověď. *3*
    • Ano, chystame akce i na konzolove hry, budeme se snazit, abyste se dockali co nejdrive..
  • bizi
    .
    • Souhlasim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit