Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prince of Persia ve 2D ?
    Líbil by se mi remake 1 (Taky byla 2D).
    Ale, jaký by byl zas ten parkour.
    • Black_Hand
      myslis toto? http://www.ubi.com/US/Games/Info.aspx?pId=10498
  • kubi-wan
    "Písková trilogie" je dodnes boží, PoP zroku 2008 je krásně kouzelnej a Forgotten Sands se sice vehementně snažily kráčet v "pískových" stopách, ale už to nebylo ono. Podle mě je 3D Princ už celkem vytěženej a vlastně si nedovedu představit, kam by se v takový formě moh hnout dál. Proto si myslim, že 2D zpracování je přesně to, co potřebuje a co bych si hrozně rád zahrál!
  • Horst_Fuchs
    No nevím, 2D plošinovek už je tu pomalu stejně jako zombie her.
    Ale přiznávám, že něco ve stylu Prince of Persia 2 bych si docela rád po letech zahrál.
  • Black_Hand
    ale proc ne. pokud chteji dalsiho prince, tak se musi zase odlisovat.
  • Další princ by mohl být po vzoru 1 a 2 ve 2D. :-P
  • Uvidíme, jakého prince mají čtenáři games nejvíce rádi. Pod tento příspěvek vypíšu ty hlavní PoP hry a u vašeho nejoblíbenějšího dejte plus (vyvarujte se mínusům, ok?)
    • Black_Hand
      ja mam dva. kazdy totiz exceluje v necem jinem.

      Prince of Persia: Sands of Time pokud jde o level design z hlediska stylu vzhledu, atmosferu, postavy a hlavne jejich !dialogy! (absurdne dobry).

      Prince of Persia Warrior Within pokud jde o gameplay a level design z hlediska gameplaye, klidne zahadne momenty, nelinearni svet, uteky pred dahakou, normalni souboje, boss souboje (kvuli systemovosti souboju, bohuzel nikoli kvuli plnemu vyuziti princovych pohybu). nebyt spousty pitomosti okolo, by asi vyhral.
    • Prince of Persia 2 (1993)
    • Prince of Persia (1990)
    • Prince of Persia: The Forgotten Sands
    • Prince of Persia (2008)
    • Prince of Persia: The Two Thrones
    • Prince of Persia: Warrior Within
    • Prince of Persia: The Sands of Time
  • Lawliet
    Osobně bych raději viděl pokračování Warrior Within než 2D.
    • kubi-wan
      Warrior Within pokračování má, Two Thrones... sorry, že prudim *1*
      • Lawliet
        Myslím pokračování né přiběhový, ale duchovní. *1*
        • kubi-wan
          Chápu. Jen mi to přijde trochu vtipný, protože jestli měl nějakej díl pramálo společnýho s tématikou Prince of Persia, byl to právě tenhle díl. I Jordan Mechner odešel z vývoje, protože v tom neviděl nic ze svý odvěký vize.

          Čimž teda nijak nepopírám, že to byla (a pořád je) parádní hra. Jen si vzpomínám na moje prvotní zděšení, když jsem poprvý dohrál Sands of Time s jeho pohádkovou atmosférou, nadšeně nainstaloval WW a hned po skončení intra jsem měl krvavě porcovat zláky za zvuku metalu. A taky princ hned v první cutscéně řek slovo "děvko" *15*
          No dost mi trvalo, než jsem si na to přivyk a začal oceňovat promakanost a hlavně jedinečnou atmosféru tý hry.
  • LuckyBaal
    Já jsem pro pokračování 4. prince, měl jsem ho nejradši a s Elikou tvořili parádní páreček *4*
    • Čtvrtý díl je SoT...
      • LuckyBaal
        vůbec nepočítám první dva a 3D, beru novodobé, tedy od SoT :)
  • No to by byla paráda! V podstatě i návrat ke kořenům, jestli se nemýlím. Pokud by to udělali stejně skvěle jako poslední 2 Raymany, tak "Ubisoft, shut up and take my money!!"
  • Tiež by som to uvítal. Hlavne aby konečne buď pokračovali alebo poriadne uzavreli príbeh Princa a Eliky (to DLC Epilogue bolo ukončené ťažkým cliffhangerom a navyše Ubisoft sa vtedy zvysoka ťažko vykašľal na PC hráčov -> nie, nie som console hater) *7*
    • LuckyBaal
      děkuji za to, že jsem díky tobě zjistil, že vůbec nějaký epilog DLC je, myslel jsem že to končí tak jak to je na PC *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit