Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim, nevim, jsem na to zvedavy. Imho velka cast geniality Dark Souls stoji na hardcore soubojovem systemu, ktery je uzce provazan s ovladanim, ktere je staveno na miru gamepadu. Imho nejde primo prenest na klavesnici s mysi a po uprave uz to nebude ta sama hra (stejne jako napr. counter strike uz nebude ta sama hra po uprave na ovladani s gamepadem) a navic ztrata vibraci tomu take hodne sebere, je fajn citi kazdy uder a jeho silu. A ze by pc hraci skrze svou konzolovou animozitu byli ochotni pristoupit na to, ze se ta hra ovlada jenom gamepadem, tomu neverim. A kdyz k tomu pripoctu nizke prodeje na xboxu, a tedy predpoklad ze na pc to dosahne zhruba polovicnich prodeju co na xboxu, tak jsem fakt zvedav, jak k tomu portu vyvojari pristoupi.
    • Ringwraith
      Tak já osobně budu případnou PC verzi určitě hrát na gamepadu.
      • Ty osobne mozna jo, ale muze na to From Software spolehat pri portu hry a nebo ma tu hru uzpusobit pro klavesnici a mys? O to se jedna. PC hraci si casto stezuji na konzolove ovladani, ale s uzpusobenym ovladanim to uz bude jina hra s jinym gameplayem.
        • Ringwraith
          Životní smůla pro ty, kteří gamepad nemají no. Můžeme doufat, že to From Software vychytají i na PC.
          • MrSanta
            Stále hledám pádný důvod ke koupi x360 ovladače k mému PC, tak se třeba dočkám *1*
          • Jestli se upravi gameplay pro konzolu a mys (treba jako to predvadi skyrim), tak uz ti ani gamepad nepomuze, prave. Treba prave tomu Skyrimu by hrozne moc prospelo, kdyby prevzal ovladani a soubojovy system z dark souls. Jenze u multiplatformy, ktera ma byt na vsech platformach stejna to nejde.
            • Masa-san
              Tihle hoši nejsou z Bethesdy *2*
              Tihle jsou z Japonska, ti bud dělají věci pořádně, nebo se do nich nepouštějí vůbec *4*
              Jim bych ještě pořád věřil *4*
  • Na jednu stranu si říkám - super, na pc bude jedna vysoce hodnocená hra z konzolí... na druhou stranu, když jsem o tý hře slyšel, to co jsem slyšel - asi to nebude nic moc pro mě. Ne že bych byl nějakej casual, ale (dle slovníku Karla Drdy) nejsem digitální mozek a nemám na to tolik trpělivosti... Možná kdyby se ukázalo demo.
  • jednou za den to poustim a ikdyz je to tak silene tezky a vicemene se skoro neposouvam furt je ta hra super!
    • Stejne by me tak trochu zajimalo v jakem ohledu je ta hra tak moc tezka, v tom ze na jednu ranu od neprtitele jde hrac do kytek? Nebo v jakem smyslu? Hral a dohral jsem treba Risen 1 na hard ci Zaklinače 2 na hard a samozrejme hodne to bylo o tom naucit se komba a vhodne pouzivat a kombinovat skilly. Jak je to tedy tady? Pr., jak je to s ukladanim a cetnosti checkpointu?
  • Dark Souls je pro me nejlepsi Hra za poslednich snad 10 let. Skvost, unikat, dokonaly pocin. Doporucuji vsem kdo maji konzole, at se po ni podivaji, na aukru a v bazarech uz je levne, protoze hodne lidem se do ni nepodarilo proniknout a prodali ji hned zpet jako nehratelny/neskutecne tezky cosi. Pro me zaslouzena 10/10
    • Malleth
      To samý se dá říct o Demons Souls
      • bohuzel demon souls je jen na PS3, ja mam xbox
      • To samý se dá říct o piškvorkách
        • Malleth
          V piškvorkách je exploit, takže těžko
  • Black_Hand
    flamer...err...sorry levis strikes again. (viz poslednich par vet)
    • TAk už ho nechte na pokoji... ano občas skutečně zaperlí a člověk se až podivý jak, ale nadávat se snad nemusí ne? Navíc, když si myslíte, že na to máte místo něj, určitě mlžete kontaktovat redakci a začít psát sami... kritizovat umí každý...
      • Kde vidíš že mu nadává?
        • Reakce byla na pyčuse...
        • Jenom reagoval na špatný příspěvek. Ti mohlo docvaknout, hele..
          • Třeba jen nerozumí pojmu flamer
      • Víš jak to je, kritizování je českému národu vlastní, něco s tím však udělat už moc ne.
        • Chápu konstruktivníá kritiku... když udělá chybu v překladu (viz psí známky v Borderlands)... stěžovat si je správné, ale nadávat mi přijde pod úroveň debaty.

          Jinak je pravda, že v Čechách si všichni stěžují, ale skutek utek... ale to je asi off topic :D
          • Mně zase příjde pod úroveň když se přímo autor článku naváží do nějaké skupiny a tím zahájí věčnou flamewar pc X konzole, je to trapné a neprofesionální
            • Cajicek: Jestli si to Pc hráči zaslouží... co na tom nechápeš? Mě to třeba uráží protože si PC hry kupuju a nenechám se od nějakýho "redaktora" který za to ještě dostává zaplaceno urážet s výtkou jako že počítačoví hráči jsou piráti a něco takovýho si nezaslouží. Jako by se na xbox360 nepirátilo...... *11*
            • Já osobně nikde nevidím, že by se nvážel do nějaké skupiny... článek snad informuje o DS na PC... to je celé *7*
            • Můj nick ti může přijít trapný, ale ne neprofesionální, já se totiž psaním do diskuze neživím, víme?
            • Stejně jako tvůj nick.
    • levis bude soudě dle všeho děsnej pyčus
    • "flamer" je výraz pro ostentativního homosexuála:) Sedí to?
  • Sem zvedav, na PS3 mam nahrano spoustu hodin, ale nevahal bych koupit i PC verzi. I kdyby content byl totozny ta grafika/plynulost mi za to stoji :) nehlede na to, ze tvurci takovych her si podporu zaslouzi (narozdil od nekterych ostatnich:) ).
  • Příští měsíc bude Namco Bandai pořád akci a MOŽNÁ oznámí Dark Souls už tam. Proč ale "PŘINEJHORŠÍM"?! Já vím, že už to skoro není vtipné, ale, Levisi, snaž se prosím...
    • misho8723
      Tá akcia je naplánová na 12. apríla, a ak sa nestihne to odtajiť na FB, tak potom nemecký magazín, ktorý vychádza 11. apríla má prísť s odtajením PC verzie konzolového RPG (žeby už Nemci to prezradili skôr? uvidíme)
      • Jde o to, že ta hra ani oznámená být nemusí a ty se v novince dočteš, takže se v novince dočteš, že "přinejhorším" nemusí být oznámená až na nějaké akci.
        • * omluva za přepis
    • Bud se povede nasbirat dostatek fanousku na facebooku a oznami se to driv a nebo se to oznami prinejhorsim az na te akci Namco Bandai. Dava ti to zabrat, ze?
      • Anebo se to přinejhorším neoznámí vůbec, že? *7*
        • Taky pravda. No me by to ani tolik nestvalo. Ja uz vyrostl z toho, nadavat na studia za prdeni na PC scenu.
          • *mne
            • To jsem si odpustit nemohl.
            • Nehádejte se *1*
            • PS: Ty sis na druhou stranu mohl odpustit takovou kreténskou reakci...
            • Já tě neopravoval, nějakej vocas si půjčil nick. Nehledě na to, že "mně" tam ani být nemá. Trapnej pokus.
            • Ďýki za vopravu co bich si bes tebe počal.
          • tak to seš už velkej kluk
            • To si pis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit