Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ta distribucna platforma bude fakt zaujimava. Osobne si myslim ze sa budu musiet s niekym spojit. Nevyzeraju zako team ktory dokaze nieco viac ako splacat jednoduchu ARM konzolu postavenu na Androide a nejakom azijskom dev boarde. Spravit slusnu SW podporu je predsa len uz nieco ine, ostatne aj preto sa k tomu tak stavaju ako sa stavaju, ale rozbehat kompletne store a vestky procesy okolo toho (hw, linky, schvalovanie, kapacita atd.) to je uz ina kava. Ostatne staci sa pozriet ako to vyzera inde - Samsung v podstate kopiruje Google Play, Google dlhodobo na Play se*e s tym ze sme totalne free a tak to aj vypada (docela zvlastne ze novinari malo kedy idu do hlbky, android je pre google nezaujimavy kupeny produkt ktory im sluzi iba na jednu vec a to dotlacenie mobilnej reklamy uzivatelom a tak to aj vypada) jediny komu to ako tak funguje je Apple store ktory ma ale tiez svoje muchy a Steam.
  • Hmmm pokud to jen nepatrně *1* překročí cenu HDMI redukce na SIII a přidá vlastní ovladač ....mohlo by to být ještě zajímavé . *3*
  • Jo, ono to možná výjde, možná se to bude i prodávat, ale řekněte mi jednu věc. PROČ? Vždyť tohle je absolutně postavené na hlavu! Aneb: "Jupí! Angry Birds na FullHD televizi byl můj celoživotní cíl!". *16*
    • Videl si uz Angry birds na Eyefinity ? http://www.youtube.com/watch?v=NosotmEK0Ks
  • pamatuju si jak Bachovi od zacatku byl tento projekt proti srsti, ale ted je vice nez jasny, ze to bude hit a tenhle projekt nekomu kur.evsky namasti kapsy. A o tom to je. Proste budou to hry za par dolacu a budete moct hrat pohodlne a na velke obrazovce plus proti sobe. Her je jak maku. Lidi na telefonu si to na nem rozehraji a doma pojedou tohle. Ma to budoucnost a vyvoj bude kopirovat to co pujde ruku v ruce s telefonama. Dale pak nemaji cilovku jen u hracu, ale i u lidi, kteri hraji doted jen jednoduche hry na mobili a tohle poridi jako doplnek telefonu. Tohle ma budoucnost a cena je jasne nastavena jako gadget k mobilu
    • potazmo k tabletum, coz jim hraje jeste vic do noty. Museji to s tim nejak ale sladit. Pokud bude hra neprenosna bylo by to velke minus. Nezapomenme, ze taky na zapade a na kontinente si to muzou dovolit mladi koupit misto svaciny do skoly, takze si to koupi jen tak. Jen to musi drzet pri zivote. Lidi chteji do obyvaku casual hry za par kacek, proc ne?
  • ruthan
    Narovinu, vy si myslíte, že kdyby se ptali nějakýho panáka ze Sony, nebo MS, ze by to dopadlo líp? Ta pani, jednoduše neni moc inteligentní, ale doufám, že si si platí nějaký shopnější lidi, jelikož jinak by nebyly ani ty prototypy..
  • OUYA ako OUYEAH z 8megoveho scamu. Hehe.
  • "Vidíme pokrok na každodenní bázi" Já vidím velký fail. Mlží, mlží, mlží...
  • Ten ovladač sám o sobě není špatný, při hraní na něm máte dost podobný pocit jako u XBoxu, jen je lehčí. Zkusila jsem si ouyu teď na pragofestu a nebylo to zas tak špatné, jen tam asi mají hodně práce vývojáři. Myslím že někdo z dreadlock říkal, že to není android jedna ku jedné, ale trochu víc upravený a že obchod bude také vlastní. Každopádně očividně už vývojáři konzole mají, když se to dostalo i k nějakému českému menšímu hernímu studiu.
    • sirWallace
      Jen jestli nebyl pod stoleckem schovanej notebook :D
      • smejki
        Ále, vona to určitě bude funkční a reálná věc, ale sejde na úbytě, páč... ZOMFG we wanna play Skyrim on a 100 bucks worth Android console!
        • USER47
          Já spíš nechápu, kde je ta proklamovaná otecřenost a svoboda, když to má vlastní modifikovanej android a shop.:-o
  • Jeden velkej HOAX a podvod. A nebo vtip. Pamatujete na "Český sen"? Hádám, že to... ehm ...cokoli to je existuje jen na těch renderech *1*
  • teď nejvíc nelituju lidi, který do toho investovali, ale spíš ty tvůrce... protože jestli se jim to nepovede, bude to největší hate v historii :(
    • shmeck
      Já bych je nelitoval.. Zaslouží si to *10* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit