Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GTAV a pCARS a vidime sa ... o pol roka :)
  • Ja, tak ted si me totalne odrovnal, fakt ze jo. Co znamena battlefield jsem az doted nevedel a az diky tve duvtipnosti jsem prohlednul a ted uz mi Hardline dava naprosty smysl.
    Dekuji ti ze si vnesl svetlo do meho zivota, uz nebude nikdy jako driv.
  • Je to naprosto vporadku, pokud ovce jen becej a platej, zazlouzej si byt oholeny.
  • jj take ukazala, ze klidne umi vydat "next gen" NHL 15 s 30% obsahu bez sezony apd. za plnou cenu :D takze s tou soudnosti na strane EA bych byl taky opatrnej. Jsou to proste dobytci. Ale jak rikas, tak to proste je a bude.
  • EA alespoň odsunutím BF:H o několik měsíců ukázala (jasně, primárně to je furt PR), že unáhlené vydání "bety" BF4 kvůli startu nových konzolí byla chyba a nechtějí ji opakovat.

    Ubisoft suveréně už 2 týdny po vydání Unity pouštěl novinářům gameplay videa z AC pro další rok (viktoriánské Victory, nechápu jejich logiku) s fixním datem, zatímco aktuální díl padal na každé platformě.

    Nemá smysl si nic nalhávat, žijeme ve světě brutální tržní ekonomiky a na první koleji vždy budou peníze (kdo by je nechtěl), ne tužby menšiny potencionálních zákazníků. Ubisoft však, podobně jako tomu je už několik let u Activision Blizzard, nemá soudnost a ještě se svým "vymrdáváním" s lidma veřejně chlubí, zatímco EA aspoň nějakou tu soudnost má.
  • martinbucek
    si hod do google translate co znamena slovo BATTLEFIELD a snad pochopis
  • Jo takže to mělo původně vyjít v listopadu jako final produkt ... ale teď najendou to bude ještě furt beta v březnu .. to je komedie jako prase *1* asi tak nějak to bylo s BF4 kdy to byla beta snad ještě v půlce 2014. EA a Ubisoft *11*
  • Asharak
    Vrrrum vrum!
  • Hlavně se to musí dobře hrát na gamepadu, protože jedině tam má hráč realistický pocit z reálne střelby z automatických zbraní. *3*
  • Kam to BF serie dosla, to je k nevíre. Co ma tohle spolecneho s BF netusím, spis mi to prijde jako dalsi variace na CoD.
  • TheGGG
    Doufám že udělají kvalitní singleplayer. Naposledy potěšilo nové CoD
  • Kozy
    To bych rád, ale bojim se přeskinovanýho battlefieldu. A vůbec, jestli tam nebudou vesmírný souboje tak nekupuju.
  • Battlefield je mrtvej, ať žije Battlefront (snad)
  • single ano , multi nie stačilo v BF4 a to same kupovať je blbosť *1* račej si kupte GTA V
  • To je ta hra co při první betě dostala výsměch ?
  • Jack1947
    Že bych to aspon zkusil, abych viděl co hrát stejně nebudu? *2* *15*
  • Francis
    http://s4.postimg.org/x4mul49jx/ge3rh.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit