Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panebože ... se slzou v oku vzpomínám na "promo" videa Dishonored ... tohle je na poblití. Jak už tu psal CzechDeath a Miserius, prezentovat "fast travel" jako nějakou objevnou supermegahafokrutou fíčuru a ještě to říkat hlasem jak z parodie na Ramba, to je moc. To už ani není "wow efekt" ani "sooooo amaaaaaaziiiiing", to už dělají z lidí totální gumy. Celý je to nafouklá kokotina ... *6*
    • Vy nechápete, že tu je to představení Fast Travelu jako novinka pro sérii TOMB RAIDER. Ne jako novinka ve světě her. Ale to je jedno. A tudíš je to nějaký krok, ať už zpět, či kupředu to se dozvíme až to budeme hrát.
  • Celý interface vypadá stejně zmršeně jako u Far Cry 3.
  • Mam z toho videa pocit ze me, jako hrace berou tvurci za uplnyho 1diota. Vysvetlovat mi polopate co je fastravel a ze muzu prozkoumavat prostredi, jako by to byla nova nikdy predtim nevidana featura me fakt ubira iq.

    Zachvili budu hrace upozornovat ze postava umi skakat a chodit a ze hrac muze i strilet a kdyz strili nekam smerem k ocividnym vysvicenymu nepriteli, nad kterym visi sipka "THAT'S ENEMY" ze ho tim zabie.

    WOW zacinaj bejt opravdu vsechny novi tytuly pro cilovku vsichni ? Pro jelita co hrajou angrybirds a propada jim to slozity ?
    • možná tvůrci četli tvůj příspěvek :-D...ne ale máš pravdu bylo to vtipný ten trailer a obávám se, že v podobném "tahej mě za ručičku duchu" se bude odehrávat celá hra. Což je škoda, protože prozkoumávat ostrov by mě bavilo, ale obávám se, že např. ty tajný lokace budou svítit už z dálky :-)....ta tématika přežití na "pustém" ostrově se mi dost líbí, ale představoval jsem si jí jinak, než že zmáčknu ve správnou chvíly křížek a je to. Rozhodně počkám na recenzi zatím mě to moc nepřesvědčilo.
      • Miasmatu jsi zkoušel? :)
        • du to zadat do googlu a uvidim :-)
          • Pozor na spoilery, těmi se výsledky Googlu jen hemží.
    • MrSanta
      Podle příspěvku to vypadá, že jsi to video viděl minimálně pětkrát *7*
    • Ty voe já se pořád nemůžu dostat přes první level... Ale na Laru se těším. Doufám, že tenhle "tytul" bude o něco jednoduší než angrybirds...
    • je to vidět *3*
  • Sakra snad nesenilnim, ty zabery se mi zatim libi (a to nemyslim jen poprsi Lary).
    Na druhou stranu pokud bude velkou cast gameplaye zabirat zbesile mackani jednoho cudlu, tak to nebude ono (snad to tak nebude).
  • MidnighT91
    U toho jelena jsem chytil záchvat smíchu, jak můžou v dnešní době prezentovat hru takovým způsobem...
    • Třeba to je Jelen, který neměl před Larou přirozeného nepřítele. Kde že to bylo? Na novým Zélandu? Nebo Galapágy? Někde tam prostě se nechal určitý druh střílet, protože prostě nevěděl jak reagovat. *1*

      Ale nevím... Není to jedno? Na tom ta hra založená nebude *3*
  • Ale pořád nebude umět plavat, že?
    • vždyť v minulém díle plavala :D dokonce se potápěla hned na začátku a měla vlastní jachtu :)

      PS: Vlastně když nad tím tak přemýšlím tak plavala v každém díle ne ?
      • V minulém díle čeho? Traileru nebo Tomb Raidera? Ptám se, protože jsem tu kdysi četl, že v tomhle prequelu plavat neumí.
  • Chudák Lara v tomto díle, pořád špinavá od potu, bláta a krve.
    • Ale stále sexy *1* *1*
      • sexy pixely *11* ? *1*
  • vidim to tak na 900hodin + u her mam po 5min epilepticke zachvaty takze tak.
  • Pro holky dobrýýý.
  • Skyrim s Larou *2*
    • Spis asasin *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit