Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy nechápete, že tu je to představení Fast Travelu jako novinka pro sérii TOMB RAIDER. Ne jako novinka ve světě her. Ale to je jedno. A tudíš je to nějaký krok, ať už zpět, či kupředu to se dozvíme až to budeme hrát.
  • Pozor na spoilery, těmi se výsledky Googlu jen hemží.
  • du to zadat do googlu a uvidim :-)
  • Panebože ... se slzou v oku vzpomínám na "promo" videa Dishonored ... tohle je na poblití. Jak už tu psal CzechDeath a Miserius, prezentovat "fast travel" jako nějakou objevnou supermegahafokrutou fíčuru a ještě to říkat hlasem jak z parodie na Ramba, to je moc. To už ani není "wow efekt" ani "sooooo amaaaaaaziiiiing", to už dělají z lidí totální gumy. Celý je to nafouklá kokotina ... *6*
  • Celý interface vypadá stejně zmršeně jako u Far Cry 3.
  • Pro smích tu jsem a tenhle příspěvek mě donutil se pousmát! Ty tečky... nebavili jsme se už náhodou někdy? Styl vyjadřování, neschopnost se bavit (reakce na tři slova ze 104 a ještě vytržená z kontextu? haha). Ironie nebo ne, vtip je to dost hloupý.
    Ale tobě to patrně přijde jako veliká sranda a nevidíš na tom nic špatného a většina z tebou souhlasí, takže vlastně není o čem se bavit a budu muset potichu trpět špatné pokusy o vtip. Přeji hezký den ;)
  • Pete.palis
    drsným chlapským způsobem?tos nemyslel vážně snad... kde žiješ, prober se ze sna, pokud je tohle pro tebe drsný způsob vyjadřování......uvědom si, že jedinej drsňák si tu celou dobu ty...ironie ti opravdu nic neříká koukám, tak tu nemá cenu se s tebou bavit....běž si dál honit svý ego k jinýmu komentum, tohle ti trochu nevyšlo a jseš tu akorát pro smích...ok!?
  • Hah, to říká ten pravý xD . Mangu jsem v životě neviděl (ne úmyslně) a anime znám jen asi 4 dost známé. Znát tě nepotřebuju, stačí mi lidé slintající nad jakoukoliv zmínkou ženské ve hře, okamžitě komentující nějakým "drsným chlapským" způsobem. A ještě teď začínáš s "pohoňováním".
    Uznávám, že slovo "trotl" jsem si asi měl odpustit, ale z podobných komentářů se mi dělá blbě, jsou naprosto pod každým podobným tématem, očividně bez úmyslu trollit nebo "satirovat".
  • Pete.palis
    Aoyagi Magi, běž pohonit nad Mangou a Anime a neber si mě vůbec do huby, když mě jako osobu neznáš...díky
  • Miasmatu jsi zkoušel? :)
  • možná tvůrci četli tvůj příspěvek :-D...ne ale máš pravdu bylo to vtipný ten trailer a obávám se, že v podobném "tahej mě za ručičku duchu" se bude odehrávat celá hra. Což je škoda, protože prozkoumávat ostrov by mě bavilo, ale obávám se, že např. ty tajný lokace budou svítit už z dálky :-)....ta tématika přežití na "pustém" ostrově se mi dost líbí, ale představoval jsem si jí jinak, než že zmáčknu ve správnou chvíly křížek a je to. Rozhodně počkám na recenzi zatím mě to moc nepřesvědčilo.
  • MrSanta
    Podle příspěvku to vypadá, že jsi to video viděl minimálně pětkrát *7*
  • sexy pixely *11* ? *1*
  • Ty voe já se pořád nemůžu dostat přes první level... Ale na Laru se těším. Doufám, že tenhle "tytul" bude o něco jednoduší než angrybirds...
  • Třeba to je Jelen, který neměl před Larou přirozeného nepřítele. Kde že to bylo? Na novým Zélandu? Nebo Galapágy? Někde tam prostě se nechal určitý druh střílet, protože prostě nevěděl jak reagovat. *1*

    Ale nevím... Není to jedno? Na tom ta hra založená nebude *3*
  • je to vidět *3*
  • Bylo na něm vidět, že to absolutně nečekal *15*
  • Mam z toho videa pocit ze me, jako hrace berou tvurci za uplnyho 1diota. Vysvetlovat mi polopate co je fastravel a ze muzu prozkoumavat prostredi, jako by to byla nova nikdy predtim nevidana featura me fakt ubira iq.

    Zachvili budu hrace upozornovat ze postava umi skakat a chodit a ze hrac muze i strilet a kdyz strili nekam smerem k ocividnym vysvicenymu nepriteli, nad kterym visi sipka "THAT'S ENEMY" ze ho tim zabie.

    WOW zacinaj bejt opravdu vsechny novi tytuly pro cilovku vsichni ? Pro jelita co hrajou angrybirds a propada jim to slozity ?
  • Ale stále sexy *1* *1*
  • To byl speciální druh, jelen zlatý aneb cervus idiotia aurus . Prakticky vždy se jedná o reinkarnované hajné, kteří se (většinou marně) snaží získat odpuštění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit