Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebo tam mají holt mírumilovný jeleny :D
  • Sakra snad nesenilnim, ty zabery se mi zatim libi (a to nemyslim jen poprsi Lary).
    Na druhou stranu pokud bude velkou cast gameplaye zabirat zbesile mackani jednoho cudlu, tak to nebude ono (snad to tak nebude).
  • třeba se mu Lara líbila a netušil že to může dopadnout špatně...
  • Jason_dinAlt
    Ta "hranatá" doba je podle mne už dávno pryč.
    Každopádně lepší koukat na hlavní hrdinku než na hrdinu. Proto kdykoli je možné vybrat si pohlaví hlavní hrdinky, má volba je jasná.
  • MidnighT91
    U toho jelena jsem chytil záchvat smíchu, jak můžou v dnešní době prezentovat hru takovým způsobem...
  • Smysl pro humor poznám, dokonce i humor jako takový. Na tomhle ale nevidím humorného pranic - a to i kdyby to měl být sarkasmus (o čemž pochybuji).
  • V minulém díle čeho? Traileru nebo Tomb Raidera? Ptám se, protože jsem tu kdysi četl, že v tomhle prequelu plavat neumí.
  • a koukám, že průměrný primitivní čech nepozná smysl pro humor že ano.
  • vždyť v minulém díle plavala :D dokonce se potápěla hned na začátku a měla vlastní jachtu :)

    PS: Vlastně když nad tím tak přemýšlím tak plavala v každém díle ne ?
  • No jo, trotl hrající hru kvůli koukání na hranatý zadek a ještě hranatější poprsí. Vážně je na internetu, v televizi a venku tak málo sexuálně budících objektů pro průměrně primitivního Čecha?
  • Ale pořád nebude umět plavat, že?
  • Chudák Lara v tomto díle, pořád špinavá od potu, bláta a krve.
  • vidim to tak na 900hodin + u her mam po 5min epilepticke zachvaty takze tak.
  • Pokud je to pravda tak docela za 9 stovek kruty ....
  • Spis asasin *1*
  • Pro holky dobrýýý.
  • Skyrim s Larou *2*
  • Vtipná je i ta druhá část. Legend of Zelda je na podobném systému (postupné získávání přístupu pomocí nových a nových předmětů) postavená už od dob NESu.

    Stejně je tohoto projektu škoda. Osobně mi přijde, že měl někdo výtečné nápady, keré následně někdo jiný (s větší váhou slova) důkladně prosel skrz "WOW & casual" sítko.
  • Koukám koukám, Aviatrix skin tam není. Takže smolka. Ale o nic nepřijdeš, prostě je to skin s bundou a bandážemi na rukou, který měla Lara původně nosit v chladných lokacích (protože jak známo, holýma rukama se v -5°C na zmrzlé oceli opravdu šplhá špatně).
  • Mě to trochu připomnělo, když jsem byl jednou v kině a na konci prvního traileru vypravěčův hlas epicky ohlásil: "KOVBOJOVÉ A VETŘELCIIII!!!!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit