Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deus 3 je pro me propadak roku a do ted jsem nepochopil ultimatni hodnoceni na tomhle serveru, trojka je jenom lacina a spatna kopie jednicky, navlecena na kostru mass efect, recenze tady na tiscali jasne zfusovana a nic nerikajici, ale hodnoceni ultimatni, sam sebe se ptam, cim to asi bude :) ze pane recenzente, hra nic noveho neprinesla, jenom okopirovala vsechno co se dalo a jeste spatne ale stadu je podavana jako prelomova pecka, mate tam preci tu animaci pri likvidaci protivniku,za to je urcite ta desitka, jasne mi to pripomina mafii,zfusovana a nic nerikajici hra ale chces uplny zazitek a pribeh, tak kupuj DLC, ale jedno nelze hre uprit, po medialni masazi stado kupovalo a firma si mne ruce, za gulas trikrat prevareny a dvakrat straveny ale krasne vykadeny dostala od stada spoustu zlataku a o to v dnesni dobe jde, tohle je muj osobni pohled a opravdu nerad ale musim priznat ze tohle me uz opravdu nebavi, pro me je to soumrak hrani
    • Hairy_Ass
      Ve stádě nejsem, to je vyhraněno býložravcům. Já, jako (především) masožravec jsem členem smečky!
      • ale ale Sire Appleby :) zas tolik si nefandete :)
  • meh
  • Trol.diskuzni
    Jéje, jděte už s tím Duzexem do zádele... *11*
    • Hairy_Ass
      Otázka: Co je to zádel, a co je to Duzex? *12* Google na mě vychrlil tuhle stránku: http://duzex.com/ , ale o téhle firmě nepadlo v games.cz ani slovo, pokud vím. Tak proč by jsme měli jít do nějaké zádele, ať už je to kdekoliv...
      • to je deus ex napisany foneticky. znie to rovnako ako douche sex...nahoda? nemyslim
        • Hairy_Ass
          Ta anglofonní výslovnost latinských slov mě vážně vytáčí. Z [deus ex] udělají [důz ex].... Ale nejhůře dopadl chudák Marcus Antonius, kdy z něj udělali Mark Antony... *2*
          • ja mam najradsej : majklendžlou
            • Hairy_Ass
              Tuším, že to má být Michelangelo, že? *1*
        • Trol.diskuzni
          *1* *1* *1*
  • Peppa
    Nevím, DLC je podle mě zlo. Osekat původní hru a pak ho vydávat s pompou za bonus, navíc za peníze... Takhle si koupím hru s tím, že vyjde DLC, takže mám vlastně jen neúplný polotovar, za jehož kompletaci musím dále platit. V tomhle byly staré konzole lepší, dostali jste catridge a nikdo po vás nechtěl další dolary za Luigiho.
    • Hloupost. Hra je kompletní a DLC už je něco navíc, nikdo tě nenutí to kupovat. Stejně tak tě nikdo nenutí kupovat ani samotnou hru, pokud máš pocit, že je to "neúplný polotovar". Jde prostě o zisk, to je samozřejmě jasné, ale znovu opakuji - nikdo nikoho nenutí k nákupu.
      • Nikdo tě nenutí kupovat je snad nejblbější argument co znám...to se mám před koupí hry koukat na walktrough abych věděl jestli tam něco nechybí ?
        To je jak kdyby jsi si šel koupit chleba a doma zjistil že je to jen kůrka..smůla nikdo tě nenutil kupovat.
        Některý DLC jsou fajn (fallout),ale v DE to je fakt spíš "kolik dělá hrací doba? 15hodin? tak tahle část bude jen po zaplacení"
        • Navic u vetsiny her neni ten obsah DLC tak viditelny...u deuse je to totalne vystrizena cast v hlavnim deji..hruza a to jeste existuje edice hry ve ktere chybi i ta ,,bonusova mise,, kde zachranujete syna sefa triad, dalsi facka hracum.
    • corfer
      Tohle je trochu ošemetnější problém, protože Deus Ex: HR už je hra sama o sobě dosti napěchovaná obsahem a pro ty, co ji dohráli, se DLC stává hezkým prodloužením kvalitního zážitku, jejž jim zprostředkovala původní hra. Stěžovat si na stahovatelný obsah tedy má cenu pouze v případě krátkých her, kdy vývojář evidentně nestíhal datum vydání, osekal původní hru a vydal pasáž, původně zamýšlenou pro plnou hru, později jako DLC. Je doufám nad slunce jasné, že se tu nesnažím obhajovat známá ,,zbraňová DLC jen za 4.99,-", poněvadž tady bych se asi hodně rozohnil.
      • No já nevím...přijde mi napěchovaná obsahem zhruba tak jako druhá mafie...málem jsem spadl ze židle když došlo na tenhle vystřiženej obsah...jako sorry ale "budu ted' na chvíli pryč" bylo fakt vtipný *1*
  • Až to bude do 5ti euro, rád přikoupím.
  • Wow, to som rád že to nebude len na lodi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit