Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    http://www.youtube.com/watch?v=O3rpmctmC_M
  • KIMCID
    pěkné
  • Animacni system pouzivaji Natural motion a nebo neco podobnyho? Libilo se mi jak ta postava zareagovala kdyz do ni najel s konem, vypadalo to na generickou animaci. S takovym animacnim systemem to vypada hned verohodneji. Verim ze to kluci dotahnou k dokonalosti, je videt ze na zacatku premysleli a to je zaklad dobryho konce projektu. Drzim palce.
  • Vzhledem k tomu, že se na netu objevila spousta kritiky k tomu, že v Kingdom Come nebudou černoši, tak Warhorse trochu předělali jejich hlavního hrdinu, aby uspokojili i americký trh a nemuseli čelit žalobám kvůli rasové diskriminaci.

    http://image.tmdb.org/t/p/original/tmJnKdxFitbHL7Ebntghrdg4F56.jpg
    • Nechápu o co tomu týpkovi jde? To je opravdu tak tupej, že neví, že tu žádní černoši nebyli? Není on sám nigga? Vsadím se, že ani neví, kde vůbec Česko je natož české dějiny, a pár obrázků nevypovídá o ničem. Warhorse mu dobře odpověděli a on tam uraženě napsal cosi, že je už nebude na Kickstarteru podporovat. Dobře utřel. :P
    • XorxoxTalarius
      Tak jsem v ramci tohoto tematu premyslel jak by se jim libil dobovy realny quest "Pochytej skodnou" kde by jsi musel nachytat bandu neprizpusobyvych a nasledne jim odrezat usi nebo je rovnou pichnout vidlema, to by bylo kvikotu ...
      Kazdopadne cela diskuze na toto tema mi prijde scestna, jeste kdyz sni prisel nejakej uhrovitej amik
      • Hra bude modovatelna, takže čekám, ze se něco podobného objeví nebo bude nějaký podobný quest primo ve hre (což by bylo fajn, chci prostě realistickou a politicky nekorektní velkou hru)...pak se do toho vlozi Romea a další podobný pochybný organizace, par reportáží na TV Hov*a a máme tu pochod Prahou proti Warhorsu...
        • A navíc.. když se říká, že rozdíl mezi rasa ma je jen kůže, "skin". Tak nakonec by uplně stačilo aby modeři vytvořili "skin" do hry na hlavního hrdinu v černé podobě. Něco jako když lidé dělali bílej "skin" na hlavní postavu ze San Andreas. I když CJe sem měl rád jako černocha. Ale nerad bych aby tam jako pěst na oko byl nějaký uměle vytvořený charakter. Možná kdyby se třeba hrdina na jeden quest dostal někam do jiné země, kde bylo víc černochů v té době.. Ale rozhodně bych netlačil na pilu... A zajímavé je že se Asiati neozývaj s tím že je tam málo žlutejch.. Nebo Indiáni, že je tam málo Indiánů.. Nerad to říkam, ale proč jsou to černoši, kdo si na to stěžuje?
          • rozdíl není jen v barvě, proto třeba v SA vypadý CJ nepřirozeně.
    • TO je hloupost.. Nic proti černochům.. Sám se v létě žením s Jihoafričankou.. ale zasse cpát tam černocha jen pro to aby tam byl je nesmysl, když v té době se tam pravděpodobně žádný nevyskytoval a když, tak to bylo v rámci nějaké show nebo obchodu.. I moje babička pamatuje černochy jen z cirkusu... Tady u nás jich holt nikdy moc nebylo... Dávat tam nějakého by mi jen navodilo tu atmosféru takové umělosti... A to já nemam rád.. Jak cejtim, že je ve filmu nebo hře něco jen z nějakých podvných moderních korektních politických gulášů a ve skutečnosti to tam být nemá, tak je mi z toho na zvracení... autentičnost vyhrává nad korektností.
    • multi kulti agenda? Kde se to pise?
      • tady je ten článek: http://medievalpoc.tumblr.com/post/75252294049/hi-ive-been-looking-at-a-kickstarter-for-a
        • Paulcz
          Černoška na obrázku je zřejmě Královna ze Sáby z Bible Václava IV. a na základě toho někdo usoudil, že se to tu ve středověku hemžilo černochy ? :) Ale jinak se to tu asi různýma národnostma hemžilo, kupci, žoldnéři..
          • Tady ten typek jim to pekne vysvetluje, ale to asi nikdo uz necetl:
            http://matthew1j.tumblr.com/post/75674785025/hi-ive-been-looking-at-a-kickstarter-for-a

            ale je to fakt divny, kdyz nekdo ocekava cerny rytire, nebo nejakou vyznamnou roli zeny ve stredoveky evrope
            • Magister_Peditum
              Není to zrovna dobré vysvědčení pro dějepisnou nauku v jeho zemi.
        • COZE? ja myslel ze si dela srandu ale ona je to pravda? to uz je svet fakt tak v hajzlu ze tydle uchylove budou rejpat do vseho? tve todle sileny, stejne jako rasismus je spatnej tak todle je stejne sileny. to tydle lidi nechapou ze to jejich neustaly buzoravani jen lidi vysira?
    • no nvm jak vy, ale ja jsem jakziv neslysel o cernem rytiri...v te dobe mozna tak otrok
      • Tak v Africe jezdili v hadrech z trávy s dlouhým klackem (ne tím v kalhotech) na pakoních :)
        • a abychom uspokojili multi-kulti humanisty, tak přepíšeme i dějiny a budeme tvrdit, že v té době tu žilo spousta černochů a dokonce i černí rytíři a knížata a králové.. a spousta jich taky bylo teplých
          • no to posledne by aj celkom sedelo:)
        • Afrika je ale daleko od ceska :D...uz vidim jak dela Uganda RPG s belochama
          • Magister_Peditum
            Však to by bylo v pořádku. Jediný, kdo může být oprávněně nazván dnes rasistou je bílý heterosexuální muž. Pokud možno ne-vegetarián. *3* *1*
          • Keyz
            To bych si ale zahrál :)
          • Still
            *1* *1*
    • Keyz
      http://kuc.cz/ea3n3j

      To se za moment zase ozvou hispánci a pak gayové apod. *15*
  • Ale abych přidal taky trochu konstruktivní kritiky, když kůň začne běžet, tak bych řekl, že dělá příliš krátké kroky... působí to trošku dětinsky. *15* Ale jinak parádní práce. I když tu hru na svym křápu nerozběhnu, tak chlapcům něco pošlu a pak si užiju Lets Playe *4*
    • Tak to bych nevydržel, takhle se mučit. To radši nic nepošlu a počkám si jestli to vyjde na next-geny a pak, pokud bude stát za to, s radostí koupím.
    • Magister_Peditum
      Work in progress... na motion-capture koníka se teprve čeká.
    • Still
      Už to zkoušíš zase? :)
    • Pohyby jsou jen provizorní, sami to říkají. V pozdější fáze vývoje se bude dělat motion capture i pro koně, takže vše bude ve finále vypadat úplně jinak.
  • Každopádně příště budou souboje. Pokud sem z WH někdo chodí, chlapi na tomto prvku by jste mohli ještě něco trhnout!!!!! Takže pls více ukázek, méně psů a do toho... Kůň vypadá dobře, jen bude se pohybovat jinak, pokud bude plně naložen?
    • nebo naopak, kdyz bude vypadat moc komplikovane a nudne, tak muzou odradit par lidi, co meli doted iluze, jak toho zikmunda vypraskaj zpatky do uher *5*
  • Vyzerá to, že tam maju docela krásne a rozlahlé neosídlené prostredie, tak dúfam, že to nebudú len mrtve lúky bez charakteru, ale že budú niečim zaujímavé, aby bolo na čo pozerať na takej ceste na koni.
    • Magister_Peditum
      Je to zatím ve stádiu vývoje. Myslím, že na cestách bude docela živo - ale asi to nebude jako v jiných rpg, kde na každém metru čtverečním narazíš na něco. Tohle bude více méně reálná krajina. Pokud čekáš, že se pod každým kamenem bude nacházet vchod do dungeonu plným banditů, tak tě hra asi zklame.
      • presne to nechcem. Tá otvorená príroda je na pohlad úplne fantastická. Ale bojím sa, že cesty budú ešte dlhšie a únavnejšie ako v mafii, kde som jazdu síce miloval ale po čase začalo mesto pôsobit velmi prázdne.
    • Still
      Když jdeš do přírody, jak moc živo tam je? *3*
      • ked si človek všíma detaily, tak nejaký život sa tam nájde *3* , samozrejme, rád by som aby to bolo čo najbližšie k realite. Napriklad detaily, že nájdeš lajno alebo, že ta poštípe osa, to som ešte v žiadnej hre nezažil, aj ked to už sú extrémy ktoré by som tam možno ani nechcel mat, ale niečo také by ma v hre potešilo.
      • Keyz
        Jestli to bude realistické, tak tě tam přepadne banda klíšťat a chcípneš *3*
        • Ale az za dlouho...
      • docela dost
        • Still
          Tak to asi chodíme každý do jiného koutu přírody... že bych na každem kroku zakopl o člověka, nebo zvíře, to ne-e...
          • asi mysli hmyz. mravence, vosy....:)
            • tam kam já chodím, taky často zmije.
            • Still
              To mi došlo, ale port tohle určitě na mysli neměl *4*
            • draky, hlavně draky!
  • A kůše sviňa arabská? :)

    Hodně se mi libílo upevňování vztahů např. v KOTOR, takže na symbiózu mezi mnou a koněm se moc těším. A nezapomeňte na ostatní zvířátka!
    • Filcky? Budou!
  • damn it....uz ted se mi to libi vic jak Skyrim *14*
  • Keyz
    To mě připomnělo větu z Knight Ridera co dávali na Primě.

    "Říkejte mi koňák Majkl" :D

    - Skvělé, vidět v každém videu jak si dávají práci s logikou věci. I když se obává, že lidi pak budou řešit proč tam nejsou jiné věrohodné prvky a nepochopí, že tohle samotné jinde není a je to obrovské plus.
    - Jen jsem to čekal delší, na to jak jím to trvalo a stále nemají napsány nové cíle pro 800k / 1 M

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit