Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Estophelen
    Trochu huhlá, ale je to primárně designer, ne marketingový týpek, takže není důležité jak věci řekne, ale jak je implementuje do hry.
  • Estophelen
    Tak přesně tohle mají na mysli, že tam nebude. A to je jen dobře. V nějaké jiné strategii bych to viděl dost rád, ale Total War bitva je o plné kontrole nad všema jednotkama.
  • A ešte som si z videa všimol,že rimania pred útokom nepoužívajú pilá ,čo mi príde ako veľká chyba. Rimania totiš vďaka tejto taktike mali veľkú taktickú prevahu pred jednotkami ozbrojenými štítom a zosilovalo to silu ich útoku.
  • smajdal
    Tomu týpkovi není ani pořádně rozumnět.
  • Tak neviem čo konkrétne sa tam myslí pod pojmom neovládať každú jednotku a urobiť bitky viacej abstraktné. Ale osobne by som uvítal aby sa aspoň na najťahšiu obtiažnosť velenie prisposobilo realite. Teda,že generál nemá okamžitý a priami dosah na všetky jednotky na mape. Prinieslo by to nutnosť prieskumu nepriatelských pozíciií pred bitkov, planovania dopredu, ponechávania si záloh,ktoré by v pripade krizi na niektorej casti fronty boli použitelné ako posili a generálska jednotka by konečne mala využitie,lebo by sa dali priamo ovládať len jednotky v jeho dosahu.
  • Kein
    Opravdu měla starověká města ulice o šířce osmiproudé dálnice? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit