Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

    To prvni na fotce je chlap nebo ženská? xD

  • Ta masáž kterou si už měsíc procházíme dává znát na jaký publikum míří. na Všechny. to je ta nejhorší cílovka. Nevyžaduje od publika nic - může to hrát každej. Bojím se matičko bojím.

    • Jack1947

      Takto je ještě  oukej mohlo to být i na nehráče.

  • Jack1947

    Takže trochu emaři ? Co zbude až nám vyspojlerují celou hru měsíce před vydáním 😱

    • Tenhle klan tu byl dřív, než někdo ty ubrečený přecitlivělý fintílky později pojmenoval "Emo". Takže tenhle klan tu byl dřív, než jsi se narodil.. 


      Že "Toreadoři" jsou "Emo" může napsat jen někdo, kdo tomu nerozumí.. ale vlastně je to trochu pravda. 😀


      Každopádně neprozrazují o klanech vůbec nic zajímavého ani nového.. Asi jako kdyby "prozradili", že Elfové mají rádi stromy a skřeti jsou slabí, ale zas je jich hodně..

      • Jack1947

        Nechápu narážku "dříve než ses narodil" když upíři tu podle legend jsou třeba 2000let.

        Nicméně to je možné no, pro mě to je bud emo ( nakrátko střižené vlasy ) nebo Gothika což se hodí k upírům více.

        Nenapsal jsem že jsou ale že trochu. Chápu ale že to někoho registrovaného mohlo popudit.

        Prostě napíšu hned co mi první obrázek evokuje a nepřemýšlím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit