Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tupá střílečka? Asi jsi nečetl knihy a příběh ti jaksi taky ušel, když takhle hážeš hnuj na tuhle skvostnou hru. Možná, že co se týče pricnipu hry nejde o nic převratného, ale univerzum a sžití se s postavami jsem zažil u málo kterých her tak silně jako je série Gears Of War. K tomu rozřezat kdejakého darebáka díky motorové pile jako součást kulometu má taky něco do sebe.
  • ret_rd
  • Free for all- tzn. každej za sebe? tomu říkám parádní novinka kolem GOW! Super !! *14* *14* *14*
  • Koho zajima nejakej deathmatch v GOW?
  • Ja myslim, ze GOW dal tomuto zanu tvar. Tudiz to neni ""dalsi z rady", ale "otec vsech". A navic je to super hra.
  • ja uznavam skoro vsechny vytky, ktere se proti teto hre objevuji (linearni tupa strilecka apod.), ale presto to da dohromady perfektni zazitek
  • no to video mi staci abych vedel ze si to nebudu stahovat.. ja osobne bych mel nervy u te hry kdyz vidim ze se tam porad pouziva granade launchery atd to by me jeblo *15*
  • Kdysi byla jiná,podle mě i lepší doba.No,uvidíme,co se z toho vyklube,já se na to osobně těším
  • Nerikalo se tomuhle modu kdysi Deathmatch?
  • Neboj, já jsem to hrál. Hry nehodnotím, dokud si je nezahraji. A utéhle fakt ten úspěch nechápu.
  • taky jsem to nechapal, ale jen nez jsem si to taky zahral...
  • Nechápu proč je GOW tak populární. Další z řady TPS stříleček s ultra mega hustejma hrdinama a ultra mega ku*va velkejma potvorama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit