Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Praha, jedna z hlavnich inspiraci pro Bloodborne
  • ringmancz
    https://youtu.be/whcjRhXpgGE?t=178
  • Civilizace je parodie na historii, na strategii i na dobrou hru
  • Deus ex Hlavní město Praha, Kingdom Come hraješ v Českým královstvím, Heart of iron IV Mužeš hrát za Čechy a bylo tam i pro Čechy DLC , Crusader kings II Mužeš hrát za Moravu/Bohemia a vytvořit České králoství , Forza Motorsport 7 závodní dráha Praha ATD...
  • Jana Hus nebo Jan Žižka, Ottokar I Premysl‎, Rudolph I, Wenceslaus I of Bohemia, Elizabeth of Pomerania‎, Elisabeth of the Palatinate
    Ale nejraději bych tam viděl zimní královnu Elizabeth Stuart :-)
  • jamar28
    Hezký. *4* Můžeš jim zkusit napsat, někde jsem četl, že se tentokrát chtějí zaměřit i na méně známé postavy z dějin a jsou otevření nápadům komunity.
  • JamesFaith
    Přemysl Otakar II. - unikátní schopnost odvozená od zakládání měst

    Karel IV. - kulturně zaměřený monarcha

    Jiří z Poděbrad - diplomat.

    Vzhledem k tomu, že Jiřího návrh aliance proti Turkům posloužil jako jeden ze základních kamenů zakládací charty OSN, tak by měl asi největší šance zaujmout cizince on.

    Edit: Sakra, to měla být reakce na jamara.
  • Malá země z východní evropy někoho nezajímá.
  • problém je v tom že pro čechy není žádná relevantní žena, marie terezie je v prvé řadě rakušanka, jediná česká vládkyně která mě napadá je bájná kněžna libuše
  • ringmancz
    Ta je v 5, ale v 6 RU není, pokud wiki nekecá.
  • Magister_Peditum
    Jirka z Poděbrad? Jelikož trochu zápasil s nadváhou, tak by se dobře hodil pro současný vizuální styl Civek. *15*
  • Magister_Peditum
    Jedna hnidopišská: RU vzniklo až ve druhé polovině 19. století. To už Marie Terezie skoro sto let prděla do hlíny. *4*
  • Myslíš císařovnu RU?
  • jamar28
    Jsem pro Zemana. Unikátní budova Lihovar.
  • ringmancz
    Karel IV. je taková volba na jistotu, nebo pokud chtějí ženskou, tak Marie Terezie
  • Zeman... *1* *11*
  • Masaryk
  • jamar28
    Kdo by měl být vůdcem?
  • ringmancz
    Myslím, že nastal čas, aby v Civilizaci byly konečně i české země.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit