Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Recenze: Karel Drda o tom jaká to je debilita
    Videorecenze: Lukáš Grygar o tom, jak ten kámen má v daném kontextu hlubší smysl.
    Do FC dorazí Dan Vávra: Aby řekl, že takto kámen vlastně v reálu nevypadá a celé to je blbě.

    To bude ideální pokrytí. Pak si každý bude moci z názorů udělat slušnou představu :)
    • Coffin.Corner
      A v diskuzi pod recenzí se strhne brutální flame ohledně hodnocení *15*
    • walltar
      Otázka je, Kdy Dan udělá Kámen Come? Myslím, že na KS by to byl trhák.
  • yenda1
    Jeden z mála případů, kdy bude obrázek ze hry zároveň videem.
  • Pete.palis
    těším se na simulaci padajicího hov*a! *5*
    • promin ale tohle je fakt supr nápad, hned me napadlo X ruznejch zpusobu provedení atd., má to realnej potenciál. Udelal bych to v pseudo 3d jako napr Trials Fusion, hráč by si vybral místo kde vykoná potřebu a mohl by udělit určitou rotaci. Trus by poté padal překážkovou dráhou a nakonci by dopadl na ulici, kde by chodili lidi a mohlo by to nekoho trefit na hlavu, nebo to spadnout do kočárku, kanálu atd. Byly by ruzny druhy stolice atd... wow!!
    • Mám podezření, že se ti nějak záhadně podařilo předhlédnout CoD sérii. *5*
    • Jazz
      Pšššt... Už na tom makám.
      • Keyz
        Hlavně otestuj fyziku na WC!
  • walltar
    Hmm teď jsem našel první screen z arkádovějšího závodního módu ...
    http://viralfeasts.com/wp-content/uploads/2014/05/sailing-stones-5.jpg
    • Jack1947
      Taková grafika, reálné nasvícení a stopy v písku si bohužel vyžádají krvavou dan na HW. *7* Takže pokud se radoval někdo se slabším pc asi má smůlu. Nehledě nato že to vypadá že tam bude fyzika na celkem vysoké ůrovni... ojojoj... *2*
      • walltar
        No já bych řekl, že tady nebude nízké FPS překážkou *3*
        • Jack1947
          No nevím, nedovedu si představit ta "klání" ... je otázka jestli budou jak normální závodní hra nebo nějaké jiné už ted je jasné že ač to je F2P hra, na DLC na ní ( booster/premium packy) by mohli trhnout nemalý peníz.
          • Tilwaen
            Prostě nasedneš na ledovec a jedeš :-) Booster pack nemusí být vůbec špatný nápad, třeba by to ten ledovec zvětšilo, abys dojel dál, než se za těch několik milionů let stihne rozpustit.
            • Jack1947
              Prostě něco co v herním světě chybí, já si to chtěl vždycky zkusit... Jaký to je pocit hrát za kámen ten ledovec by byl vůbec parádní nápad.
  • Bez multiplayeru to bude nuda...
  • Kdyby konečně někdo udělal můj vysněný simulátor včelího úlu.
    • Možná to píšeš z legrace, ale když nad tím přemýšlím, tak je to vlastně námět na dokonalou hru!
      • Nepíšu, ten koncept nosím v hlavě už dlouho, tedy od doby co jsem viděl Sám doma a bohatý jak tam ovládaj tu robovčelu a osobně mi chybí hry kde se hraje za zvířata (indie se občas něco objeví, ale je to většinou koncepčně nedotažený)
  • I počítačové hry mají svou avantgardu. Zvykejte si.
  • kluk co si přišel hrát s kamením by měl radost *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=lU9ZvQDS1eE
  • ..a já zatím už několik let marně čekám na simulátor hovnocucu : (
    • myslim ze Saints Row obsahovalo nieco v tom zmysle, akurat tie sr*cky lietali smerom von (na okoloiducich) :D
    • Inquisitor
      Němci na tom už určitě dělaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit