Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vemte si takového Terryho Gilliama. Ten natočil už tolik výpravných s prominutím sraček...rozhodně se ale nikdy nepodbízel masovému vkusu a dělal si co se mu zachce. Chtělo by to někoho s balíkem peněz, kdo by se nebál narvat je do něčeho fakticky neotřelého. Jinak sequelitidu bych úplně nekritizoval, některá pokračování jsou vymaštěná, ale např. Gears of war 3 bude nejlepší z trilogie (a kdo tvrdí že ne, nehrál betu)
  • 4 Kocur: Z nadavok ta neobvinujem:-) ty si len nepochopil podstatu mojho prispevku ale nevadi ;-) Co sa tyka scenara atd po prejdeni IS pod Take 2 urobili velky pani Danovy par cervenych ciar cez jeho pracu co malo za nasledok aj jeho odchod. O tom si ale zisti nieco ty ;-) Na to by ale najlepsie odpovedal samotny Dan. Ja mozno len taram:-)
  • TLESKÁM!!! Je mi 33 a z to co jsem četl bylo jako by snad někdo četl moje myšlenky a napsal je. Byť jiným slohem ale přece. Více takových článků, ať se "hráči" trochu zamyslí. Takový šlápnutí do |-|ovna jako bylo posledně s tématem o různých hrách na jiné části planety sem nepatří. Tohle je jiná liga. :-)
    • Zajimavy... me je taky 33 a mam stejny nazor... :-)
      • Já mám taky úplně stejný názor a je mi 27:). Ale podle příspěvků v diskuzích jsou na tomto serveru hráči uvědomělí a tento článek je vlastně jen "publikovaný" názor či pocit většiny sem píšících. Tak mi to aspoň přijde a jsem rád za to, že je tolik lidí se stejným pohledem na věc. Dík za článek!!!!
        • mmrrxx
          to preto ze casual hraci ktori tvoria tu masu pre ktoru sa tie hry robia nechodia na herne weby
  • zx_spektrum
    Já mám pocit, že herní průmysl prostě jen následuje všeobecný trend všeho ostatního ve světě, tedy směr po hlavě do pr... zadnice. Čest a sláva všem výjimkám. A s tím zbytkem stejně nic nesvedem, na to jsme moc malé ryby.
  • Já moc komentářů na weby nepíšu ale pod tento článek Dana Vávry bych se klidně podepsal. Info: 30 let, dohrány všechny dobré hry od vzniku PC.
  • melny
    Pěkný článek
  • 4 Kocur: Nadavat Danu Vavrovy za Mafiu 2 je ako chvalit Crytek za Far Cry 2 :-) (sry neda sa mi z tel citovat prispevol)
    • Ethy
      Far Cry 2 je nejvic na pest hra..Nechapu ze ty bugy jeste neopravili, ja kdybych to tedka recenzoval tak tomu dam tak 7/10, lituju toho ze jsem si to na tom steamu ve sleve kupoval :(
    • Ja som mu nadával ? Pozri sa na ten text ešte raz. A že na mafiu 2 písal scenár a základný design je fakt, to si keď tak zisti.
  • mmrrxx
    SUHLAS , pod ten clanok sa mozem podpisat
  • Slušná úvaha, to šaškování CEO velkých firem je trefně vypíchnuto. A taky poznatek, že hry jsou většinou vykalkulovaný, syntetický produkt, který většinu lidí, kteří ho tvoří, v podstatě nezajímá. Prodejní čísla ale hovoří jasně.
    Jen to rýpání do Brothers in Arms 4 je střela vedle. Vypadá to stejně debilně, jako Inglorious Basterds a možná o trochu zábavněji,. Příslušník 101st Airborne s čírem a válečnými barvami na ksichtě je věc zcela autentická. Tomahawk jsem ochotný odpustit jako uměleckou licenci ...
  • Po prečítaní článku sa mi až nechce veriť, že tento človek napísal scenár a základný design na mafiu 2, ktorá v podstate disponuje skoro všetkými onými zlými vlastnosťami popísanými v článku :)
    • urcite predmet zasluhujici projednani v diskuzi..a dokazal by si taky rict co ti na ty mafii 2 tak vadi?
      • O tom čo je dobrá hra a čo nie je by sme sa tu mohli naťahovať do rána a táto diskusia sa tu absolútne nehodí. Ja len hovorím, že nemôžem uveriť, že autor článku je zároveň autorom scenára a základného designu mafie 2. Dôvod som napísal
        • Scenar M2 nebyl vubec spatnej mne se to dost libi, co hru zabilo je jen a pouze dementni merketing kdy se rozseka hra na DLC a ty se pak prodavaji zvlast

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit