Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mustaffa
    Dan Vávra má asi problém už :-). I v podcastech na Games je z jeho věčného remcání na všechno cítit jisté znechucení a otrávení. Všechno na hovno, všechno už jsem hrál, všichni jsou tupci apod. Na to snad jediné, Dane díky a už táhni do (_!_) nebo se začni věnovat něčemu jinému, herní průmysl tě už vyždímal. A nebo tedy vymysli ty něco revolučního a evolučního. A co se týče filmů, posledních pár let vidíme JEN pokračování "kultovních" snímků a vykrádání let předešlých!!! Vřískot, Rychle a zběsile, Piráti, Smrtonosná past, remaky béčkových filmů z let osmdesátých typu Rambo, Texaský masakr, A-team mnoho a mnoho dalších a to nepočítám x miliónů variací na konec světa apod! Podobnost?!
    • posila
      "It's a condition called 'being a cynical asshole'" ;)

      Ja mam teda pocit, ze Dan umi rict i ze ho nejaka hra bavila.
      • Zrovna jsem zvažoval, že bych zde Danovi doporučil, aby se podíval na dnešní South Park. :)
        • posila
          jj, moc me to pobavilo prave v souvislosti s timto clankem a hlavne diskuzi pod nim :) Kazdopaden letosni E3 se mi vubec nelibilo, ale mozna jen proto, ze R* neohlasil zadnou novou hru. To pro me bylo naprosto zdrcujici :(
  • "jak je všechno 3D sociálně interaktivně family mass market onlajn" vystizne napsano :)
  • i ked som Slovák a uznávam Dana Vávru, nedá mi nereagovať na tento jeho článok....Porovnávat hry s asi najhorším a najnudnejším filmom Tarantina?? Tarantino a pôvodný tvorca? Však ten vykráda všetky staré známe filmy a ani sa tým netají....Holywood má svoje seriály a série tiež predsa.....kolko je ročne v kinách sequelov, prequelov, reštartov a remakov? Sto? Dvesto minimálne :-) Hollywood ma najväčšiu tvorčiu krízu za posledné desaťročia.....jedine vďaka 3D kinám nekrachujú spoločnosti rad za radom. Tvorcovia filmov si nese.ú do huby a nerobia zo svojich trapnych rambo filmov umelecká diela??? Radím Vávrovi nech si prečíta jednu Premiere alebo Cinemu, kde taký Nicolas Cage alebo Jessica Alba básnia aký je ich film výnimočný, najlepší a originálny....

    a ku God of War....a ako by sa mala volať hra, kde je Kratos hlavný hrdina a ktorá nadvazuje na dalsie diely??? Kratos útočí: Pomsta Olympu? To by sa i Policajná akadémie 3 mala volat : Mahonyho eskapády ? :-)

    Preco sa Mafia 2 nevolala ináč, ked mala s Mafiou prd spoločnééé??? Toto bol asi najhorší článok na tiscali a nechapem toho kto ho odklepol.....vsak to nemá logiku....
    • mafia 2 se tak jmenuje protože je to o mafii a od stejných tvůrců, nikdo nebude přejmenovávat NFS ani GTA protože se to často mění. a ohledně GoW myslel spíš že hry ve smyslu masakrování všeho co je na dosah.
  • Ten článek je tak hnusně negativní, až mám pocit, že jsem ho psal já. :D Vidím to stejně.
    • Taky mam ten pocit :-)))
  • TLESKÁM!!! Je mi 33 a z to co jsem četl bylo jako by snad někdo četl moje myšlenky a napsal je. Byť jiným slohem ale přece. Více takových článků, ať se "hráči" trochu zamyslí. Takový šlápnutí do |-|ovna jako bylo posledně s tématem o různých hrách na jiné části planety sem nepatří. Tohle je jiná liga. :-)
    • Zajimavy... me je taky 33 a mam stejny nazor... :-)
      • Já mám taky úplně stejný názor a je mi 27:). Ale podle příspěvků v diskuzích jsou na tomto serveru hráči uvědomělí a tento článek je vlastně jen "publikovaný" názor či pocit většiny sem píšících. Tak mi to aspoň přijde a jsem rád za to, že je tolik lidí se stejným pohledem na věc. Dík za článek!!!!
        • mmrrxx
          to preto ze casual hraci ktori tvoria tu masu pre ktoru sa tie hry robia nechodia na herne weby
  • Tak po dlouhe dobe jsem se uprimne zasmal u clanku.:)) Jako by se prede mnou zmotnily moje vlastni nazory na dnesni herni scenu. Vazne mi chybi doba, kdy jsem se zatajenym dechem sledoval hru a videl "neco noveho". Chapu, ze moznosti inovaci se vycerpavaji, ale nejsem si jisty, jestli jako nahrada spravne slouzi vetsi vybuchy, vic vrtulniku, vic nepratel a vic krve. Vzpominam si, ze kdysi jsem obcas musel vazne potit krev, abych hru dohral. Dnes uz je vsechno maximalne uzivatelsky ulehceny (cesta jasne nalajnovana, zabloudit nejde, samosedoplnujici zdravi hranici s nesmrtelnosti...) a ja proste ztratil radost z toho, ze jsem vubec hru dohral, protoze veskera ma cinnost byla drzeni "W" a "RMB" s obcasnym stisknutim "R". Tohle je patrne ve snad vsech seriich. Kdyby dnes vysel commandos 1, tak ho recenzenti potopej za nevyvazenou obtiznost a flashpoint by sel do kytek za obtiznost a nudu...bojim se, kam to povede...

    Jenom se musim ohradit proti zmineni ME3. hra byla od zacatku napsana jako trilogie, takze to nepocitam mezi nastavovanou kasi.
  • Mopped
    Vždyť jsem to říkal, staré hry jsou lepší. *4*
  • Souhlasím s článkem ale to je asi věc názoru. Jediné s čím si myslím že by měli souhlasit všichni jsou Brothers in Arms. Můžete mi někdo vysvětlit jak můžou tak dobrou hru s tak dobrým příběhem takhle pod*lat ? Proč prostě nevytvořili novou serii? Vždyt to s původní hrou nemá VŮBEC NIC SPOLEČNÉHO!!!! Myslim že je to uplně přesně to o čem tady Dan mluví tvůrci si asi totiž myslí že když to pojmenujou Brothers in Arms tak se to bude určitě prodávat lépe než kdyby se to jmenovalo nějak jinak. Já netvrdím že to bude špatná hra to vůbec! ale proč se to proboha musí jmenovat Brothers in Amrs to fakt nechápu :-(
  • Odulin
    Pane Vávro, udělal jste mi tímhle čtením radost. Fakt, že jo. Poslední dobou začínám mít stále časteji pocity podobné těm v článku. Her, které by mě fakt chytly nebo líbily něčím jiným než jen nablejskanou grafikou je čím dál tím míň.
    Jinými slovy: Herní průmysl mě začíná už nějakou dobu pěkně sr*t, ale horší je, že mu nedokážu dát vale a furt jak pitomec musim ta Xtá pokračování zkoušet....kua. Ale zas mu to oplácím jinak..he..hehe...muhehehehehehehe (<--táhlý zlověstný smích) *3*
    • Gratuluji! Díky tvému neustálmu zkoušení Xtých pokračování (pokud si je kupuješ), je na tom herní průmysl tak, jak na tom je...
  • kostejnesmrtelny
    Normální brekot nad tím, že peníze hýbou světem...*7*
    Překvapivý na tom je snad jen to, že je to zrovna Vávra, kdo objevil ameriku tentokrát...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit