Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Endeavour359
    Ale notak Horste, to by jsi nebyl pravý Švýcar, kdyby jsi ktomu ještě něco nepřihodil! ANO! Máš pravdu Olie! A proto, když budete mezi prvními deseti volajícími dostanete ještě tuto sadu nožů s certifikátem jako dárek!
  • A co nějaký extra mega skvělý mixér k tomu nedáte?
    • Když ten vrtulník otočíš vzhůru nohama a strčíš do hrnce, tak máš i mixér. Prostě supermegahyper multifunkční přístroj sto v jednom. A kdo zavolá do deseti minut, dostane k vysílačce čtvrtý kanál zdarma!
  • Enclaw
    Chápu to dobře, že hra je teď dražší o stokorunu jak minulý týden? Sice k ní je navíc nějaká trapná hračka pro děti kterou akorát hodím do skříně, ale nikde už nevidím ani zmínku o DLC a bonusových zbraních ve hře... :( Asi objednám bohužel jinde, škoda, za 999 Kč sem ji chtěl objednat od vás...
    • fallout
      byl bych ti vděčný kdyby sis změnil profilovou fotku, byl sem první... dík *3*
      • Enclaw
        Omlouvám se, hodím si něco jiného z Falloutu, doufám že to bude OK :)
        • Ok... dík si hodný *4*
    • Ellendway
      http://shop.tiscali.cz/pc-battlefield-3-limitovana-edice-3745 tady máš za 999,-
      • Enclaw
        ááá, to se mi ulevilo, máš mé díky :) Radši hned objednám ať už na to nemusím myslet... :)
  • Amylee.Anderson
    A o to Jindra Veliký příjde, protože si to stáhne :D
    • fallout
      *1* ale jinak mu mamka do konce roku koupí... ,,co sem tak četl,, tak už asi 10 her... *3*
      • Amylee.Anderson
        Tak to upřímně závidim, já budu ráda za jedno Assassin's :D
      • jindra.veliky
        zavidis? tak nezavid *2*
        • Závidět ti, že ti to koupí maminka? :D
          My si na to radši vyděláme, lepší potom pocit, taky jednou poznáš, až vyjdeš ze základky =)
        • fallout
          No... když někomu nevěříš, tak vlastně ani není co závidět... *2*
  • MishKonn
    Škoda, že už mám předobjednáno na gameleaderu, kde dostanu custom vyražené psí známky:)

    Na druhou stranu, bez Gulf Of Oman BF3 snad ani nechci! :)
  • hmm proč to nedáváte i k limitované edici? nevadilo by mi že by to místo 1100 stálo 1300 ale takle teda nevím co si vybrat jestli vrtulník nevalné kvality nebo DLC
    • Jo tak to mám stejnej problém. Dneska jsem chtěl předobjednat, ale teď nevím co.
  • Daniell605
    Obědnáno, tak né že mi ten vrtulník nepříde, za 1500 ho tam chci :D
  • Urug
    Chtělo by to nějaké gameplay video s tím vrtulníkem
  • jindra.veliky
    takze back to karkand k tomu nebude? :(
    • Vostoq
      na aukru jsou ty dlcčka za 150...
  • Rofl, jak v teleshoppingu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit