Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chyba mi tam krv alebo aspon nieco co by z monstier vylietavalo.. a taktiez ked uz striela do nich tak mi tam chyby aspon trochu fyzika. Trochu nech to monstrami pohne ze do nich vlietavaju gulky... .. Inak mam plosinovky v oblube no tu mi zasadne prekazaju tie dve veci, ktore som spominal...
  • Ja bych doporucoval genialni hru The Swapper, neni tam zadny nepritel a je to puzzler, ale atmosfera a grafika je uzasna, rozhodne to stalo za tech par euro a jelikoz to ma dva konce, tak to hodlam dohrat jeste jednou :).
  • Paulcz
    Vždyť to vůbec nemá hororovou atmosféru :) Navíc to vypadá hrozně, barvičky, "animace".. Já chci něco jako Abuse :)
    • Presne tak ABUSE jaka pecka, atmosfera a vsecko a dokonce i na dnesni pomery ve srovnani s timto vypadalo sakra dobre
    • No, řekněme, že je spousta lidí, kteří se rádi bojí, ale nechtějí si uhnat nervové zhroucení nebo tik v oku. Pro ty jsou barvičky vysvobození. Barvy podle mně ještě nemusí znamenat špatnou atmosféru. I lehce strašidelná zábava je fajn. Proč bychom tu měli mít jen těžce depresivní horrory se skličující atmosférou?
  • 15k3
    Béčkovej až céčkovej scénář. Probudím se po x letech a všichni jsou mrtví. Hádám, že lidstvo mezitím taky vyhynulo a budete miliardu světelných let od země, ale počkat to mě připomíná červeného trpaslíka. Ten byl alespoň komedie a ne nějakej hororovej sranec. *6*
    • Všichni, opravdu všichni jsou mrtví Dejve.
    • Jak tak poslední dny koukám tak si stěžuješ snad všude kde něco napíšeš :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit