Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xbox 360 je perfektni konzole, celkove lepsi nez konkurencni PlayStation 3 a to v mnoha smerech. A her je na ni stale dost *5*
    • lepsi? a v cem? exkluzivnich her ma vic ps3.
      • ROFL:D Koukam tobe uz dela problem i hledat info na netu, exkluzivnich her ma samozrejme vice Xbox 360. *5*
        • Jack1947
          Exkluzivnich jak se to vezme, XBLA hry nejsou plnohodnotne hry (leckdy to je ale blbost a jsou vice nez to.) Kinect taky kazdy nema plus minus to asi tak uplne nebude . Jinak souhlas s kazovosti vitezi PS3. ( X360 starsi revize pred rokem 2009 taky i z duvodu toho ze neslo vyuzivat HDD na ukladani her byli mozna kazovostne na tom lip no.)
  • Sakraaa, sakraaaa, sakraaa, proč si nikdo nestěžuje, že to recenzuje haterka?
  • MidnighT91
    Ta hra není tak hrozná. Sjel jsem jen 2 mise, grafika a animace jsou sice horší než v Bloodlines ale jinak to je docela slušná stealth hra a na vysokou obtížnost s tím že hrajete na největší možnej počet bodů, je to i docela výzva. Za mě 6 z 10, sráží to grafika a animace. Už chci nějákej pořádně krvavej upírskej rpg horor, kde půjde změnit npc na upíry...
  • Jsem zhnusen tim, ze kvuli opozdeni recenze, se nechalo tolik hracu napalit a tento odpad za sve tezce vydrene a usetrene penize koupilo a po nekolika minutach hrani ho muselo znechucene odinstalovat.
    • kubi-wan
      Maj si počkat a ne hned letět na blind do obchodu...
      • Jack1947
        Nebo vyuzit ¨sluzeb´´ W@rezu aby vazne nekoupily zajice nebo hnus v pytli. ( stale je to pro mne ale prumer max podprumerna hra to se nezmeni.)
    • naprosty souhlas
    • jj je to tak jak píšeš
  • Ja som to tiez zabalil po prvom leveli. Stealthovky mam inak rad, takze misiu v muzeu som sa snazil hrat fakt poctivo a bez poplachu a celkom sa mi darilo (aj ked ta hra jednoducho nema system, takze som to hral systemom pokus-omyl). Ze je to fakt blbost mi doslo pri prvom bossovi, kedy som ho prenasledoval, on usiel miestnost sa zavrela, predtym do nej nabehli traja nepriatelia a ja som ich musel zabit, aby som sa posunul dalej. A uplne to iste som musel zopakovat asi 5-krat po sebe, kym som dosiel k bossovi... no naozaj zabava. Takze som rad, ze chyba nie je u mna.
  • na tuhle hru jsem se těšíl...byla to chyba
    • Přesně tak je o u i mě... *9*
    • Osviceny
      Nebyla to chyba, ale blbost
  • MickeyMutant
    Dva vojáci na hlídce:

    "Sleduj toho chlápka v kapuci."
    "Á, zase kapuce, dávej bacha, ten se nám bude chtít schovat."
    "No jo, jako ten bytař s falešným vokem. Nebo ten maskovanej verlybář loni."
    "Anebo ten indián se sekyrkou nedávno. Haha."
    "Podivíni. Štěstí, že se takhle značkujou, byl by vopruz hlídat fakt každýho."
    • Slabší.
    • loví vyrlybáři verký lyby?
      • MickeyMutant
        Vím já? Ptej se toho vojáka. Podle mě loví verký sacve.
    • nechapu jak značkujou a proč je majihlidat a kam se chteji schovat *8*
  • Jack1947
    Jako negativa bych krom te repetitivnosti a stereotypu a ke konci az nesmyslne narustajici obtiznosti, (natahovana doba umele to rad u her moc nemam kdyz tak jako celek ne natahovani hracovy trpelivosti.) Nemoznost se skoro i s upgrady nejak dobre branit, tak ty bossovske souboje pusobily priblble to same kdyz vas zmercil nepritel, (nekde se ani pockat nedalo nez jejich ´´Hostile¨ vyprcha ale bylo to jen parkrat...) Jeste tu chybi recenze na FUSE (nuda a dohrani bylo uz jen z povinnosti)- RIDE To hell ( coz byla sranda celkem ).
  • 13_11
    DARK nevyšel. Stane se. Ideální příležitost si znovu pustit Near Dark!
  • hral som to prvych 5 minut ale tak zle to nevyzeralo
    • MickeyMutant
      Ňákej dlouhej loading.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit