Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak je o u i mě... *9*
  • Jack1947
    Nebo vyuzit ¨sluzeb´´ W@rezu aby vazne nekoupily zajice nebo hnus v pytli. ( stale je to pro mne ale prumer max podprumerna hra to se nezmeni.)
  • Jack1947
    Exkluzivnich jak se to vezme, XBLA hry nejsou plnohodnotne hry (leckdy to je ale blbost a jsou vice nez to.) Kinect taky kazdy nema plus minus to asi tak uplne nebude . Jinak souhlas s kazovosti vitezi PS3. ( X360 starsi revize pred rokem 2009 taky i z duvodu toho ze neslo vyuzivat HDD na ukladani her byli mozna kazovostne na tom lip no.)
  • ROFL:D Koukam tobe uz dela problem i hledat info na netu, exkluzivnich her ma samozrejme vice Xbox 360. *5*
  • lepsi? a v cem? exkluzivnich her ma vic ps3.
  • Xbox 360 je perfektni konzole, celkove lepsi nez konkurencni PlayStation 3 a to v mnoha smerech. A her je na ni stale dost *5*
  • Slabší.
  • Sakraaa, sakraaaa, sakraaa, proč si nikdo nestěžuje, že to recenzuje haterka?
  • MickeyMutant
    Vím já? Ptej se toho vojáka. Podle mě loví verký sacve.
  • kubi-wan
    Maj si počkat a ne hned letět na blind do obchodu...
  • MidnighT91
    Ta hra není tak hrozná. Sjel jsem jen 2 mise, grafika a animace jsou sice horší než v Bloodlines ale jinak to je docela slušná stealth hra a na vysokou obtížnost s tím že hrajete na největší možnej počet bodů, je to i docela výzva. Za mě 6 z 10, sráží to grafika a animace. Už chci nějákej pořádně krvavej upírskej rpg horor, kde půjde změnit npc na upíry...
  • XorxoxTalarius
    To by asi nechlastal ,na to je moc vybiravej ... to takhle kdyby pili archivni vino, nebo kvalitni whiskey to by si pak dal, ale samohonku asi nee. Ikdyz je pravda ze je pro kazdou spatnost, takze kdo vi :D
  • pché... Regis ze zaklínače je stokrát lepší!

    Chtěl bych vidět jak by ten tvůj Alucard chlastal mandragorovou pálenku :D
  • naprosty souhlas
  • jj je to tak jak píšeš
  • Jsem zhnusen tim, ze kvuli opozdeni recenze, se nechalo tolik hracu napalit a tento odpad za sve tezce vydrene a usetrene penize koupilo a po nekolika minutach hrani ho muselo znechucene odinstalovat.
  • loví vyrlybáři verký lyby?
  • XorxoxTalarius
    Nejlepsi upir je stejne Alucard

    http://static.comicvine.com/uploads/original/13/134509/2730869-Alucard-flaming-wave666-28477306-704-676.jpg
  • Ja som to tiez zabalil po prvom leveli. Stealthovky mam inak rad, takze misiu v muzeu som sa snazil hrat fakt poctivo a bez poplachu a celkom sa mi darilo (aj ked ta hra jednoducho nema system, takze som to hral systemom pokus-omyl). Ze je to fakt blbost mi doslo pri prvom bossovi, kedy som ho prenasledoval, on usiel miestnost sa zavrela, predtym do nej nabehli traja nepriatelia a ja som ich musel zabit, aby som sa posunul dalej. A uplne to iste som musel zopakovat asi 5-krat po sebe, kym som dosiel k bossovi... no naozaj zabava. Takze som rad, ze chyba nie je u mna.
  • nechapu jak značkujou a proč je majihlidat a kam se chteji schovat *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit