Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eeeee
    Spis nez o DS2 bych stal o multiplayerove bitevni areny, do kterych bych si mohl prenest sve vypiplane postavy s DS a rozdat si to na ferovku s kamarady :-).
  • Tak tvrdá, že už to ani na tom gamepadu nepůjde ovládat.
  • Klasickej manažerskej blábol. Bude to tzv. win/win - hra pro všechny, všichni budou spokojení. Bude to hra pro ostřílené pařany i proi začínající pařánky, bude to hardcore i casual, bude to pro Japonce i západní hráče, bude to jako za komunistů - všichni vyhráli! Bohužel je to častý trend současného herního marketingu, kdy v naprosté bezradnosti se firmy snaží zachytit všechny cílovky. Výsledkem bývá hra pro všechny a pro nikoho. Je mi milejších 10 her, z nichž 7 nebude pro mě vůbec a 3 budou pro mě, než 10 univerzálních hamburgerů "pro každého".
  • Prvý kontakt:
    http://www.youtube.com/watch?v=mcXh22u0Zvo
  • Proč máte tolik problém s kritikou? Tohle je herní diskuzní server, ne oslavnej ortodoxní chrám at už na jakoukoliv hru.
    • no lebo ja ti tvoje hovadiny tiez nekritizujem *5*
      • reagujem na toho koko...
    • no pretoze by som tu asi logicky privítal ludí ktorych tato hra bavi a nie aby som tu cital vase subjektívne hovadiny !
      • lol, tak to si pred pristim vyjadrenim nazoru v komentari zaridim celorepublikovy referendum, aby nebyl tak osklive subjektivni...
        • jo tak to si zarid !
    • pretože je evidentne od ľudí, čo to nehrali.....je to ako recenzie, ktoré odsúdili FF XIII po 2 hodinách hrania....
  • Ja by som chcel, aby hru nie zjednodušili, ale ešte sťažili.....pridali tam trebárs tú pure black world tendency z Demon Souls, kedy mal človek iba 40% zdravia, lekárničky dopĺnali menej (bylinky teda konkrétne) a nepriatelia robili obrovský damage.

    A dal by som to ako podmienku na 100%....hra nech sa dá prejsť i lamám, je mi to fuk, to sa dá i Dark Souls.....ale nech má hardcore fanúšik možnosť si to dať čo najťažšie a nech je zato patrične odmenený...či už nejakým špeciálnym itemom alebo práve tými 100%....páčilo sa mi ako to bolo vo Witcherovi 2....
  • ja neviem naco tu niektorí vôbec lezu ked ich tato pecka nezaujíma, Chodte si dristat k svojim srackam, nechces pc port tak si zadovaz ps3, dnes uz nie je drahá.
  • Kdyz to pujde uplne mimo Dark Souls udalosti a souvislosti, alespon nam nebude tolik vadit, kdyz z toho vyleze sragora :) A kdyby to snad mela bejt ultimatni kravina, mohl by jit i o jinej vesmir a klidne by to mohlo dostat i jiny nazev :) Takovej ja jsem optimista!
  • Jedina v jadru pobobnost Dvojky s Jednickou bude ta, ze port na pc bude stejna katastrofa.
    • MidnighT91
      Gta 4, tak vypadá katastrofickej port...
  • Veskoslav
    PC verze DS je pro mě zklamání, takže mi DS II je urkadená.
    • Tobě konzolový repas nestačí? *1*
    • irdzi
      Napiš jim do FromSoftware ... předpokládám, že tu hru hned zruší když je ti ukradená:)
    • důležitá informace pro všechny !!!!!
      • Paulcz
        bééé bééé.. ovečky kam jen oko dohlédne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit