Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodne ju nedoporučujem srdciarom, čiže ľuďom so slabým srdcom, hrozí im tu infarkt !
  • frag.ment
    Tak Dark Souls mám doma a dneska po práci to asi rozjedu. Jsem zvědavej, jak dlouho u toho vydržím, než poletí ovladač do zdi a rozlámu blu-ray s hrou.. Snad to nebude tak hrozný, jak se všude povídá a trochu si to užiju..
    • Chlape táto hra je jediná za posledné dva roky, čo ma baví, takže som rád že ju máš aj ty.
      Apropo aj po konzole som tresol, takže sa mi podarilo aj disk trochu poškrabať a stalo sa to pri boji proti duo bossovi v sekcii Anor Londo. Tam si to riadne užiješ ak pôjdeš v singli.
    • kennyB
      Hrozný to není, měl by jsi se hlavně naučit backstab a parry, pak je to radost bojovat s protivníky. Rozhodně jedna z her, která se ti z paměti nikdy nevymaže *3*
      • Jack1947
        Sice jsem hral jen chvilku... a to plati na vsechny tahle metoda ? Parry a backstab. Takze vlastne timhle udolam toho obrovvskeho bosse na zacatku jo ? Nevim no ale asi to tak bude kdyz to tu pises. Je pravda nez me zabil, ubylo mu skoro pulka zdravy kdyz jsem zacinal po 10 tak uz jsem s tim sekl. (nasily na konzoli ani ovladacich rad nemam a netoleruji).
        • Vesměs se dá říct že na humanoidní protivníky srovnatelné velikosti s hráčem backstaby a parry fungují, na nehumanoidní stvoření a proporčně větší stvoření nikterak.
        • kennyB
          Na bosse to neplatí, ale mám takové tušení, že na toho závěrečného to jde (nezkoušel jsem).
          Ale bez těchto "technik" se tato hra zvládá taky, jen je to s nima jednodušší. Já se je pořádně naučil až po polovině hry.
          • Jack1947
            Aha, jenze ja mel na mysli ciste SP nevadi. Treba to nekdy dam... obcas kdyz me neco stve prosim tehle hre jsem dal z milosti asi 20pokusu (pravda v jeden den no). DS2 snad nak nenavazuje primo na 1dil nebo jo ? Ze bych posleze sel rovnou do nej ci tak.
            • kennyB
              DS je jedinečnej v tom, že je celej v singlu, jen na některých místech (většinou u bonfirů) na zemi najdeš značky, z kterých si můžeš přivolat pomocníka. Ten se do tvého singlu teleportne a pomůže ti. Musíš ale použít Humanitu. A DS 2 by snad na 1 nijak navazovat neměl, podle mě tam jen bude o něčem pár zmínek.
          • Jack1947
            Dekuji za odpoved, to bych se asi musel moc premahat. Nebo je moznost ze by to zmakl bez urcite davky nervu (smerovane nekam ven) i nehardcore hrac co rad hry co se daji dohrat ale zaroven trochu potrapi ? *7* ( Vim ze to je velice hloupe se takhle ptat ale co no).
            • kennyB
              Zmáknou se to dá, ale asi ne bez nervů *1* Možná by jsi se mohl podívat na Youtube, jak na toho prvního bosse. Já se musel podívat, jak na Smougha a Ornsteina v Anor Londu. Ti dva pro mě byli najtěžší bossové ve hře, ale u každého těžšího bosse si můžeš přivolat pomoc v podobě nějakého jiného hráče.
  • Pri tejto hre som roztrieskal ovladač, ale milujem ju *14* *14*
    • frag.ment
      Ajaj, tak naštěstí tu mám jeden do zásoby, kterej si přinesl kámoš na hraní coopu, kterej si občas po večer při vínku a jointu dáváme (LBP2), takže kdyžtak roztřískám nejdřív ten jeho :-)
      • Ale to mi chlape nevadí, pretože chcem aj tak kúpiť ovladač v zlatej farbe k mojej PS3 *3*
  • PravyMonty
    http://www.youtube.com/watch?v=qmV8vXkwz24
  • Prostě stylař :DDDDDDD tvoje ego je větší než průměrná romská rodinka
    • Jako že umí dělat CSS?
    • Rhulad
      Trefné přirovnání
    • Myšleno na Rhulada
  • PravyMonty
    Jsem jediný kdo si myslí, že Solaire byl nejlepší npc desetiletí?
    • Řekl bych že Souls Série je plná velmi zajímavých postav :) ... Praise the Sun!
  • Myroslavyk
    Dark souls byla skvělá hra, která svou obtížnosti dodávala hře pravou atmosféru survivalu.
    Jestli dvojka bude víc těžká, tak to kupuji okamžitě, protože to bude ještě více uspokující.
    Btw nechápu hráče, kteří se vychloubají tím, že hru dohráli, já ji taky dohrál a musím říci, že to byla výzva.
  • Odulin
    Jen u malokteré hry jsem tak schizofenní jako právě u DS. Vždycky ji nainstaluju, kousek postoupím, vzdám to, vrhnu se na ostatní "rychlovky", pak se mi zasteskne po nějakym hustym RPG, nainstaluju, kousek projdu....veřim ale,že se jednou do toho konce prosekám. :)
  • frag.ment
    Teď sem si jen tak pro zajímavost dal vyhledat Dark Souls pro PS3 do Googlu, abych zjistil kolik stojí a že bych si pro ni případně po práci zašel. Nechápu proč, ale nikde ji nemají skladem, to sem ještě u jiné hry neviděl.. To dorazilo do ČR tak málo kusů nebo co?
  • A je to tady zas...místní komunita "hardcore" hráčů zas ukazuje jak moc "hardcore" jsou a kdo nedohrál DS s Calmity Ringem alespoň 10x v kuse bez přestávky, tak je podle nich de*ent...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit