Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vakek

    Co je tak těžkého pochopit na tom, že někomu ovládání na K+M prostě u této hry vyhovuje? Osobně hraji na Gamepadu, ale neukamenuju ostatní jen proto, že si zvolili jinou metodu ovládání

  • Hra je super. Peněz vubec nelituju. Co se týče hraní na klavesnici, tak jsem neměl absolutně žadny problém. Změny oproti puvodni verzi nebyly tak velké, ale přesto potešily a hlavně překvapily což vedlo k pár nečekaným umrtím. :D scholar of the first sin doporučuju urcite nováčkům a zarytým fandům dark souls. Pokud jste ovšem druhy dil hrali, zas tak moc vás nevzal a od softs očeekavate velke změny tak vas zklamu. DS 2 softs nepřekonalo první díl, ale stále to je parádní hra, kterou by jste si určitě měli koupit nebo aspon stáhnout. Já sám si ji určite zahraju více než jednou. 8.5/10
  • hlavne že kkot tomu dal 10
  • a proč je lituješ?
  • ja mam 16:10 a jsem spokojený
  • 16:10 to byl hit tak rok, maximálně dva? Upřímně lituji lidi, kteří 16:10 monitor mají.
  • Grafika - minimální rozdíl
    Zvuky - nevšiml jsem si
    Level dizajn, horší jak ve standardní edici, hlavně přátélská npc aneb jak víc udělat hru casual

    Pro majitele ds2 se to prostě nevyplatí, a jak říkám Ds1>ds2 v ds2 level dizaj alá editor :D. Nemluvě v ds2 o recyklaci bossů obzlášt v DLC.

    Hitboxy jsou taky super v Ds2 a super PvP alá 45 Tiers try to search coop.. owned by Tiers.
  • Tak to je potom vyroben hodně špatně.
  • 16:10 rozliseni zacina byt něco jako když ma někdo na hrani Windows xp a stezuje si ze je nove hry nepodporuji. *7*
  • Ja ten rozdil teda sakra vidim. Hlavne tech 60snimku
  • Nejde to hrat. Jednicku jsem dohral na ps3 a pak to zkousel na pc a to bylo neco tak debilniho... neslo to ovladat. To same druhy dil ikdyz tadyvuz to trochu slo, ale porad utrpeni. S gamepadam je to proste mnohem lip hratelny.
  • Je to konzolovka. Kup si gamepad, kterej je mimo jine vyroben prave pro hrani her.
  • Tvl ted jsem si toho vsimnul! Co ty tagy?! Ja vam dam Renake a HD Remake ! REMASTER A HD REMASTER !!!
  • to fakt ještě nespravili? lol, 10/10 *1*
  • bože ta hra je na PC tak neskutečně zpras*ná, jako vážně mi to bude psát "press (zelený A v kroužku na gamepadu)" když hraju na klávesnici?

    Vážně high end supr extra dupr dx11 verze STALE NEPODPORUJE 16:10?

    Ovládat myší jen menu je peklo, nesnášim tuhle hru, děsně moc
  • Ano je to věda a hlavně otrava.
  • kennyB
    Kua, Dusane, alespoň se podívej na gameplay, když už chceš o něčem hovořit *7*
  • del0
    Takže He7he je zloděj mýho nicku? To by souhlasilo. Vymletej je na to dost. *15*
  • del0
    Nahlášeno. Ban tě brzo nemine.
  • del0
    Nahlášeno za vydávání se za mojí osobu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit