Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parada, z toho traileru na me dychla atmosfera Demon Souls a prvnich Dark Souls, kterou jsem postradal v DS2. Tesim se.
  • Je otázka, jestli v době Bloodborne má ještě nová Dark Souls cenu. Na druhou stranu, dvojka se mi hodně líbila, takže se těším i na trojku.
    • Tak pro určitou skupinu lidí to může být otázka. Já jsem Bloodborne viděl jen z videi, ale nepřesvědčilo mě to abych si kupoval PS4. A stejně na DARK SOULS to asi nemá, už jen kvůli mnoha možnostem, jak tu hru hrát (hlavně podle sebe) *5*
  • Hnisavec
    oujéééé....zase 2 týždne života a dovolenky v prdeli...teraz som len dohral Bloodborne na 100%, pomáham druhým s bossmi a ešte ma čaká nerozbalené DS2 Scholar na PS4....Mohli by urobiť i remaster Demona na PS4.

    Trailer parádny, cítim tam Myazakiho génia presne ako ho prejavil v Bloodborne, ktorý ma zo začiatku nechytil, ale ten parchant vie ako nato a získať si srdce hráča a Bloodborne u mňa jednoznačne Goty, kedže Witcher hry ma nebavia.

    btw. kto by chcel pomoct s bossmi v Chalice dungeonoch, tak si ma pridajte: RexLeonidas...nefunguje tam coop a je to fakt peklo dohrať to osamote...som cca lvl 140
  • Nepoužívejte ty přechodníky, ano? Nebo se to naučte... *7*
  • Kozy
    Docela nudnej trailer, čekal jsem víc.
    • Luckiller
      To by se prozatím dalo říct i o letošní E3
  • stava se z toho recyklat ve stylu AC nebo CoD, na druhou stranu se ani neni čemu divit
    • Dark Souls 1 - 2011
      Dark Souls 2 - 2014
      Dark Souls 3 - 2016
      Já tam teda ty rozestupy vidím v přijatelné míře a Bloodborne do toho netahám, je to jiná hra, je to PS4 exclusive, takže toliko k tématu. A kvalita je stabilně na vysoké úrovni, netřeba miliony patchů jako u AC např. ;-)
    • recyklát si tu jedině ty
    • Podle posledních spekulací by se mohlo dkonce jednat o poslední díl. Z Dark Souls by se tak stala ukončená trilogie a Fromsoft by mohl dělat na něčem novém.
    • Máš blbý komentáře téměř všude. Nemáš snad co hrát... Zkus trolovat raději politiku, najdeš se tam a určitě zapadneš. Hry přenech hráčům *8*
    • Vogon
      A to všechno si vyčetl z toho minima infromací co o hře je? Tak to smekám klobouk, ty budeš asi hodně speciální osoba.
      • Nejde o informácie. Tiež sa bojím, že každý rok nová souls hra nemusí dopadnúť dobre
        • Co trepes bud rad ze robia taketo hry ktore ta aj zabavia na vela hodin a nielen na jedno doobedie
  • Vogon
    Očekávám, že všechno co se v traileru objevilo budu muset ve hře zabít, jinak budu zklamaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit