Přejít na výpis diskuzí

Darkest Dungeon 2 je ve vývoji, vyrazí za hranice panství

20.2.2019 13:05
Václav Pecháček 7 příspěvků

Slyšíte vzdálené jásání? To jsou fandové vynikajících, hororově laděných RPG strategií, kteří se nemůžou dočkat dalšího depresivního nášupu. Slyšíte vzdálené úpění? To jsou znavení hrdinové, kteří se brzo vydají na další trnitou cestu lemovanou šílenstvím a smrtí. Chystá se Darkest Dungeon 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz trosku vybavis mestskou infrastrukturu, tak uz je to v pohode

zaklad je mit dost hrdinu na vyber, abys mohl cast nechat odpocivat

skutecne tezky je to az na konci, zeleny a oranzovy dungy se daj prochazet temer s libovolnou partou, dal uz tam nemuzes mit zoufalce bez sikovnych trinketu

asi nejtezsi je parta bez vestal, jinak staci v soubojich zabijet prednostne mekky nepratele, co zhorsujou naladu

na bosse to uz chce k ni terminatory s maximalnim poskozenim

• triptich

dobrá správa. pridávam do zoznamu sledovaných. jednotku hrám nepravidelne dodnes a stále baví.

• triptich

musím súhlasiť. hru som hral relatívne krátko po vydaní, ale často sa k nej vraciam a fakt sa posunula smerom vpred.

• To se mi stalo přesně, hrál jsem na začátku a prošel pár dungeonů, bavilo mě to ale všechny postavy na dně, nemoci, šílenství. Zkrátka moc těžké.

• Derp_1337

Ti, co si počkali s hraním Darkest Dungeon, rozhodně udělali dobře, protože hromada patchů opravila neduhy hry a čveřice DLC přidala slušný obsah navíc.

Je to bohužel smůla pro lidi, co si tu hru zahráli brzy po vydání...

• postupne tam pridali mechaniky, ze stereotyp zredukovali na minimalni miru

kdyz si tam nechas vpustit i upiry, tak uz si na nej ani nevzpomenes

tezky to je, pokud nemas dobre sestavenou partu, tak v tezsich kobkach jsi odsouzen k nezdaru

• Darkest 1 jsem hrál. Hezké postavy, nepřátelé i atmosféra. Časem trochu stereotypní a hlavně na mě moc těžké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit