Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pěkně to vypadalo .... a taková srágora v gameplayi .
    Kdyby to byla jen ta tahová část jak u segových RPG , ale to už vypadá že celá hra bude jen o posouvání pajduláků zleva doprava k next protivníkům + nějaký příběh a doufejme hádanky v pozadí :( .
    Alespoň jako starý 2D Metroid by to mohlo vypadat a hrát se ....
  • Pěkná stylová grafika, podobná tvorbě Mika Mignoly.
  • OndraJarda
    Tenhle styl dělání stretch goalů se mi fakt nelíbí, měli je tam vypsaný do 500 000 dolarů (čili nějakejch 600% cílový částky) hned od začátku, a mezi nima obecný kraviny typu více aktivit ve městě, různý druhy bosů a 20% obsahu navíc. Mám to chápat tak, že aby tu hru mohli udělat dobrou a s dostatkem obsahu, tak ve skutečnosti potřebujou těch 500 000? A počítaj teda s tím, že lidi spíš přispějou, když je cílová částka malá, a pak je zas baví sledovat, jak se plní ty další cíle a hrajou takovouhle hru na vybírání peněz? :) Třeba Kingdom Come to má skvěle, těch cílů není celá hromada, jsou zajímavý, jasně definovaný a je za tím cítit, že to jsou věci skutečně navíc a dá se jim věřit, že ty peníze na to SKUTEČNĚ použijou. Co si o tom myslíte?
    • Keyz
      Jo tohle je typické.... Kingdom Come to má logicky.
  • Nevím proč, ale první co mě napadlo, že rpg potkalo don't starve :D
  • Sakra, to je ale zatraceně skvělej atmosferickej trailer!
    Docela mě tak mrzí, že se nikdo nedokáže rozhoupat a udělat pořádný Lovecraftovský horor, něco na způsob Call of Cthulhu: DCotE *10* *13* *16* *9*
  • Příjde mi to, že se někdo inspiroval na naší politické scéně?
  • Tushan
    velice stylové *5*
  • Vypada to dobre,ale aby to nebylo moc jednoduche co do hernich mechanik.
    • No, já doufám, že to naopak bude postavený na jednoduchých principech, aby hra pěkně odsejpala.

      Spíš než 30 hodinovou výpravu za 600,- bych klidně bral 3-4 hodinovej zážitek alá Limbo za pár kaček s tím, že ty základní mechanismy by prošly rozšířením v datadisku (né DLC) nebo přímo v pokračování.
  • ja bych chtel spise poradnou strategii o STAVENI dungeonu
  • kejo
    graficka stylizacia uplne ako flashbacky zo Zaklinaca 2 :)
    • I mě to bouchlo do očí :-)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit