Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kejo
    graficka stylizacia uplne ako flashbacky zo Zaklinaca 2 :)
    • I mě to bouchlo do očí :-)...
  • OndraJarda
    Tenhle styl dělání stretch goalů se mi fakt nelíbí, měli je tam vypsaný do 500 000 dolarů (čili nějakejch 600% cílový částky) hned od začátku, a mezi nima obecný kraviny typu více aktivit ve městě, různý druhy bosů a 20% obsahu navíc. Mám to chápat tak, že aby tu hru mohli udělat dobrou a s dostatkem obsahu, tak ve skutečnosti potřebujou těch 500 000? A počítaj teda s tím, že lidi spíš přispějou, když je cílová částka malá, a pak je zas baví sledovat, jak se plní ty další cíle a hrajou takovouhle hru na vybírání peněz? :) Třeba Kingdom Come to má skvěle, těch cílů není celá hromada, jsou zajímavý, jasně definovaný a je za tím cítit, že to jsou věci skutečně navíc a dá se jim věřit, že ty peníze na to SKUTEČNĚ použijou. Co si o tom myslíte?
    • Keyz
      Jo tohle je typické.... Kingdom Come to má logicky.
  • Příjde mi to, že se někdo inspiroval na naší politické scéně?
  • Vypada to dobre,ale aby to nebylo moc jednoduche co do hernich mechanik.
    • No, já doufám, že to naopak bude postavený na jednoduchých principech, aby hra pěkně odsejpala.

      Spíš než 30 hodinovou výpravu za 600,- bych klidně bral 3-4 hodinovej zážitek alá Limbo za pár kaček s tím, že ty základní mechanismy by prošly rozšířením v datadisku (né DLC) nebo přímo v pokračování.
  • fallanga
    Vyjde to už tenhle rok?
    • Tohle ti možná odpoví.

      Get EARLY ACCESS to the game when it goes live on Steam later this year. You will be amongst the first to play the game and access new features and content right as they are implemented!

      Čili, získej "dřívější přístup" na Steam pro tuhle hru, který se objeví koncem tohoto roku.
    • Ked sa pozries na kickstarteri pri jednotlivych odmenach je predpokladany cas Januar 2015
    • bůhví, na kickstarteru nespecifikovali nic
    • OndraJarda
      Vůbec nic o tom neříkaj, jen že už na tom dělaj tři čtvrtě roku. Tipoval bych, že spíš začátkem příštího. Ale taky je možný, že na Kickstarteru vyberou fakt hodně a celý se to o něco nafoukne. Těžko říct :)
  • Tushan
    velice stylové *5*
  • ja bych chtel spise poradnou strategii o STAVENI dungeonu
  • XorxoxTalarius
    Jako pekne, ale spis si pockam na Early Access ...
  • Sakra, to je ale zatraceně skvělej atmosferickej trailer!
    Docela mě tak mrzí, že se nikdo nedokáže rozhoupat a udělat pořádný Lovecraftovský horor, něco na způsob Call of Cthulhu: DCotE *10* *13* *16* *9*
  • Nevím proč, ale první co mě napadlo, že rpg potkalo don't starve :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit