Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty budeš asi velký fanoušek naskriptovaných her ala CoD, BF a jiných takových specialit...
  • RPG akorát pokazí hratelnost. Bude tam rádoby velký prostředí kde se člověk akorát ztratí. Doufám že tam budou alespoň nějaké epické naskriptované momenty a ne jen nudný procházení po krajině s milionem nudnejch RPG fuj prvků *12* *12* *12*
  • Ringwraith
    Asi v Česku. Asi před 20 lety. *1*
  • Odulin
    *1* *1*
  • Ringwraith
    To ty dycky kámo, že jo? *1*

    Ale tak podle všech vypuštěných zpráv se bude jednat o vysoce kvalitní pecičku, takže možná někdo tu češtinu udělá.
  • Nepyčuj o tom, už se to řešilo.
  • jen to ne do všeho cpát RPG akorát nuda a spomalování akce
  • BoB.2
    Já bych uvítal kdyby byl mnohem víc v češtině. *9*
  • Whisp
    18ročné a panny ? Kde ty žiješ...
  • Hurá na katolícke gymnázium hahaha.
  • niee, obetujeme na ich pocest 3 18rocne panny *1*
  • Porad nevim, jestli druhy dil Darksiders koupit, pred necelym tydnem jsem dohral jednicku, kterou jsem koupil na Steamu a bylo to paradnich 25 hodin zabavy, nejvice jsem mel rad ty cutsceny, logicke problemy a souboje s bossy a to jaky mel War dabersky hlas, to me drzelo u tohoto titulu v tech partiich, kde byli repetitivni souboje a nebo dalsi otravne veci. No proste nemuzu rict, ze by ta hra byla dokonala a taky ten Death co nahradil Wara je mi o dost mene sympaticky.
  • Tvůrci chtějí druhý díl okořenit a ne jen vydat to stejné v nové podobě. Ale jooo, budem se za to do nich sr@t!
  • O tom také nikdo nemluvil!
  • kubi-wan
    Jednička je supr a Princ z Persie je má srdcovka... to znamená, že Darksiders II pro mě bude pošušňání.
  • to je sice možné, ale stejně to žádné RPG nebude!
  • to "rpg" az tak predava, ze to musia davat vsade?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit