Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Lukáši... zase jsi to přehnal. Zase jsi fakt dost super!
  • Fakt dost super:D
  • Haters gonna hate!
  • slova "super" je v recenzi moc i na vtip. V půlce vypnuto, špatný komentář
  • Mimochodem odkud sakra znám ten hudební motiv na uplném konci recenze ??
    • Moon
  • Recenze pc verze a bliká tam modré Xko :)
    • deridon
      na gamepadu se to hraje prostě líp..
      • Jazz
        Ne, nehraje... *16*
        • Asi bychom měli založit nějakou organizaci pro ochranu ohroženého druhu, který považuje DS2 s myší a klávesnicí za lepší.
  • Jednotku jsem nehrál ale smrt je sympaťák a "vykrádání" GoW tomu evidentně velice svědčí. Neboli máme vlastní GoW na PC se sympatickou postavou což třeba kratos ať se mi zaněj hrálo sebelíp mi až jako takovej sympaťák nepřišel. *4*
    • Hanzales
      No já považuju GowIII za jednu z nejlepších řezaček co jsem kdy hrál napříč časem i platformami. A nyní jsem velmi rád, že se něco podobného dostalo i na PC. Jedničku DS jsem taky nehrál, ale na tuhle dvojku pokukuju oběma očima, jen si asi počkám na vánoce (budou zase slevy a hra bude na PC dolazená k dokonalosti). Ale rozhodně ji nehodlám minout! PS: Kratos je hodný označení "týpek jak c*p"... rozsekal toho víc než sekačka v braindead ;o) Potažmo která jiná herní postava natrhla nejenom pdel tolika obřím postavám a tomu nejvyššímu rozdrtila ořechy? *4* PS2: To si děláte pdel, že slovo pdel je zakázané :) Já vím, spisovně se má používat řiť.
      • Hrál jsem jen GoW1, 2 a vůbec neříkám že se mi nelibil pohled na kratose jak zabíjí minotaura vlastním rohem .. *1*
  • fakt dost super ze som to v polke vypol lebo mi to fakt super liezlo na nervy..inac hra v pohode az natu grafiku mohli si dat viac zalezat ale co uz
  • Recenze moc pěkná - jen si říkám, jestli to "fakt super" svým množstvím už nebylo poměrně daleko za hranicí vtipnosti a nebylo spíš otravné (podle počtu reagujicích lidí ale asi skoro určitě).
    • Kronoss1
      To jako měla být srando jo? Aha, huhuhu, velká zábava. To byl zase někdo přehnaně originální, až to pos*al.
    • JohnyTheZik
      Trochu jsem si rikal, co tim teda Lukas vlastne myslel.. je to ironie nebo jen neco paroduje a ta hra ho opravdu bavila :)..?
      • janchor
        Bavila: http://www.smashthestate.eu/2012/08/danse-macabre.html
    • Hanzales
      Mně to přišlo dopohody, ale je fakt, že ke konci už jsem se místo na rčený obsah soustředil více na to, kdy přijde znovu "fakt super" ale pořád lepší nějaké koření, než žádné ;o) Minimálně tím tato videorecenze získala jiný rozměr a svůj účel splnila tak jako tak (na jedničku). Ale zhruba dvě "fakt super" jste tam náhodně vynechat mohli ;o) Akorát si dám asi popaluli, až někomu na něco odpovím, "jojo, to je fakt super... sakra" *15*
    • Amylee.Anderson
      Já měla uplně opačný pocit. Takový výrazy nemam ráda, ale jak toho začalo být hodně, už jsem se smála :D
    • Mě naopak šokovalo, kolika lidem to vtipné přišlo.
      • jindra.veliky
        jn, me to prislo spis cely jako sarkasmus...viz. podcast kdy se pan Grygar vyjadril, ze mu to neprislo nejak "super" *15*
  • Amylee.Anderson
    Lukáši, že ty paroduješ recenze a lá Re-Play? Protože množství "fakt dost super" je fakt dost super velké :D Takový výrazy v recenzích fakt dost nemam ráda, protože mi to přijde jako že nemaj co říct, tak musej přidat nějakej fakt dost super slovník, aby to bylo dost super. Lukáš má styl a i s "fakt dost super" to je fakt dost super.

    Ale jinak ta hra na mě neudělala moc velký dojem, hlavně kvůli tomu šplhání a přitahování se někou kouzelnou silou, jako vystřižený z Prince of Persia. To je tak obvious, až je to nepěkné.
    • Josefo.., že ty paroduješ recenzi games.cz, která paroduje re-play?
      • Amylee.Anderson
        Josefína, nikoliv Josefa, chlapče :)
        • Dobrý vědět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit